ISPLIVALA ISTINA: Taker Karlson otpušten pod pritiskom određenih interesnih grupa, njegov kolega sve otkrio
VODITELj "Foks njuza" Gret Gatfeld javno je, na svojoj televiziji, rekao da je njegov kolega Taker Karlson otpušten sa "Foksa" pod pritiskom određenih interesnih grupa.
Foto: Printskrin Foks njuz
Gatfeld je takođe prokomentarisao pokušaje oglašivača da ucene Ilona Maska rekavši da je vlasnik Iksa (nekadašnji Tviter) poslednji koji se bori protiv "cenzorsko-industrijskog kompleksa koji čine vlada, mediji i tehnološki giganti".
- On (Mask) shvata da oglašivači nemaju kičmu i da posebne interesne grupe mogu lako da ih uplaše u dosluhu sa političkim saveznicima – ako mi ne verujete, imam dve reči za vas – Taker Karlson -rekao je voditelj.
Karlson je krajem aprila najavio da odlazi sa "Foks njuza" ne obrazloživši zašto. Odlazak verovatno najpopularnijeg voditelja američke televizije u istoriji koštao je matičnu kompaniju više od pola milijarde dolara tržištne vrednosti. Od proleća kolaju spekulacije da je Karlson otpušten zbog svojih stavova koji često nisu u skladu sa glavnim tokom.
BONUS VIDEO:
Preporučujemo
KOLIKO BI TREBALO DA STAVITE U KOVERTU "DA SE NE OBRUKATE" Od cifre da se zavrti u glavi, detaljna računica
CENA stolice na svadbama u Srbiji ove sezone košta i do 120 evra po gostu, a u kovertu ne bi trebalo staviti manje od 100 evra, "da se ne osramotite" gde god da ste na veselju - nevažno da li u Beogradu, Vranju, Subotici, Loznici, Boru...
24. 03. 2026. u 22:24
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
"IMA ŽIVOTA I BEZ EU - ONA JE SAMO SENZACIJA" Milanović iznenadio izjavom: "Ona je fasada i nadogradnja, i to dok traje..."
HRVATSKI predsednik Zoran Milanović primio je danas u Zagrebu makedonsku predsednicu Gordanu Siljanovsku Davkovu i poručio da proces pristupanja njene zemlje predugo traje, da ne može da daje savete, ali da ima života i bez Evropske unije (EU).
25. 03. 2026. u 10:29
Komentari (0)