SNAŽAN ZEMLJOTRES U OKLAHOMI: Još uvek nema podataka o povređenima
ZEMLjOTRES jačine 5,1 stepen Rihterove skale osetio se u većem delu američke države Oklahome kasno u petak, saopštio je Aerički geološki zavod.

Foto: Novosti
Zavod je naveo da je epicentar zemljotresa bio severozapadno od Prejga u okrugu Linkoln, oko 80 kilometara istočno od Oklahoma Sitija.
Stanovnici Normana, Oklahoma Sitija, Šonija, Tulse, Bartlesvila, pa čak i jugoistočnog Kanzasa i severnog Teksasa naveli su u objavama na društvenim mrežama da su osetili zemljotres, piše list Oklahoman.
Niz zemljotresa zabeležen je u blizini grada Arkadije u Oklahomi pre nekoliko sedmica, a najjači je bio 4,3 stepena po Rihteru.
BONUS VIDEO:
SNAŽAN ZEMLjOTRES POGODIO BOGOTU: Naređena je evakuacija ljudi
Preporučujemo

DOGOVORENO PRIMIRJE IRANA I IZRAELA: Tramp - Kraj rata; Bombe SAD nisu uništile nuklearna postrojenja? (FOTO/VIDEO)
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 00:53

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

ISTINA O BEBEKOVOM POREKLU: Demantovao pogrešne informacije
PEVAČ Željko Bebek proslavio se u bendu Bijelo dugme, a onda je nizao uspehe i u solo karijeri. On je decenijama na javnoj sceni, a malo ko zna da njegovo ime nije Željko.
25. 06. 2025. u 16:30
Komentari (0)