UMRO TRAMPOV SARADNIK KOJI JE UPUCAN U VAŠINGTONU: Vesti saopštila supruga
Majk Gil, nekadašnji zvaničnik administracije bivšeg američkog predsednika Donalda Trampa, umro je od posledica ranjavanja vatrenim oružjem, prenose svetski mediji.
Foto: Tanjug/AP
Njujork post navodi da je Gila upucao napadač koji je hteo da mu otme automobil.
- Sa dubokom tugom želim da obavestim zajednicu o smrti mog supruga Majka Gila - navodi se u saopštenju njegove supruge Kristine Gil.
Foto: Linkedin
Preporučujemo
ZAHUKTAVA SE "RAT" TRAMPA I HEJLI: Bitka za nominacije republikanaca u Južnoj Karolini
02. 02. 2024. u 00:10
MEDVEDEV BRUTALNO ZAPRETIO UKRAJINI, FRANCUSKOJ I BRITANIJI: Rusija bi morala odgovoriti nuklearnim udarom
ZAMENIK predsednika ruskog Saveta bezbednosti Dmitrij Medvedev zapretio je da bi Rusija mogla upotrebiti taktičko nuklearno oružje protiv Ukrajine, Francuske i Ujedinjenog Kraljevstva ukoliko bi Pariz i London Kijevu pružili nuklearnu tehnologiju.
24. 02. 2026. u 13:45
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)