PUTIN JE NAJBOLJI PREDSEDNIK NA SVETU: Kadirov o intervjuu ruskog lidera

09. 02. 2024. u 20:50

LIDER Čečenije Ramzan Kadirov nazvao je reakciju običnih Amerikanaca na intervju ruskog predsednika Vladimira Putina američkom novinaru Takeru Karlsonu šokantnom, jer su za većinu njih jednostavne istine na temu Specijalne vojne operacije bile pravo otkrovenje.

ПУТИН ЈЕ НАЈБОЉИ ПРЕДСЕДНИК НА СВЕТУ: Кадиров о интервјуу руског лидера

Foto: Telegram/Kadyrov_95

On je dodao da mu je žao zapadnog auditorijuma koji je postao talac svojih pseudoliberalnih i pseudoslobodnih medija.

Kadirov je na svom Telegram kanalu intervju okarakterisao kao interesantan i Putina nazvao „najboljim predsednikom na svetu“.

On je takođe skrenuo pažnju na histeriju u zapadnim medijima nakon objavljivanja intervjua, koji su „godinama klevetali Putinov lik i auditorijumu plasirali prozapadne liberalno-demokratske laži“.

- Istovremeno, Bela kuća je sama sebe dotukla hitnim turobnim obraćanjem predsednika, koje je prošlo u malodušnoj atmosferi uobičajenoj za Bajdena. To je situacija kada je za njih bilo bolje da su ćutali - zaključio je Kadirov.

Portparol Kremlja Dmitrij Peskov izjavio je nakon Putinovog intervjua Karlsonu da je Kremlj poslednjih dana od najvećih svetskih medija dobio nekoliko desetina zahteva za intervju sa ruskim predsednikom.

BONUS VIDEO: SUSRET O KOME SE PRIČA - Putin pokazuje Kim Džong Unu nove objekte na kosmodromu "Vostočni"

(Sputnjik)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
NEOBJAŠNJEN FENOMEN: Mnoštvo zmija dolazi u crkvu svake godine na Veliku gospojinu - poštuju stari kalendar (FOTO/VIDEO)

NEOBJAŠNjEN FENOMEN: Mnoštvo zmija dolazi u crkvu svake godine na Veliku gospojinu - "poštuju" stari kalendar (FOTO/VIDEO)

PRAVOSLAVNI vernici 28. avgusta slave Veliku gospojinu, a zanimljiv fenomen, koji nauka još nije objasnila, vezuje se za ovaj praznik na grčkom ostrvu Kefalonija. Doduše - ne za 28. avgust, već za 15. kada se Velika gospojina slavila po starom kalendaru. U to vreme, svake godine, u jednu crkvu dolazi veliki broj zmija, što je navelo maštovite lokalce da iskonstruišu brojne legende.

28. 08. 2025. u 11:02

Komentari (0)

PROJEKAT G 80:  Jugoslovenski mit ili zaboravljena istina?