DRAMA U JUŽNOM MEKSIKU: Srušio se avion ubivši jednog čoveka koji je bio na plaži
AVION sa četiri kanadska padobranca pao je u nedelju na plažu u južnom Meksiku, ubivši jednog čoveka koji je bio na plaži.

Foto: Profimedia
Nije bilo neposrednih informacija o tome zašto se avion srušio, ali se pretpostavlja da je došlo do prinudnog sletanja i da je letelica uglavnom neoštećena, prenosi Ej-Bi-Si njuz.
Avion se srušio u relativno naseljen deo plaže u gradu Puerto Eskondido na pacifičkoj obali i pao na žrtvu, čija nacionalnost nije otkrivena. Njegova supruga je bila u blizini, ali je nepovređena. Četiri Kanađanina i jedan Meksikanac koji su se nalazili u maloj letelici izvedeni su iz aviona i upućeni na lečenje.
Državna kancelarija za civilnu odbranu Oaksake saopštila je da su u "stabilnom" stanju.
(Alo)
BONUS VIDEO: KRZNENI ČLAN RUSKE ARMIJE - Pas Žužik pomaže protivvazdušnoj jedinici ruske vojske
Preporučujemo

DEA POSLE NESREĆE: "Menjali su mi pelene, obrve su mi opale - bilo je strašno"
11. 02. 2024. u 17:41

"NA STOLU SU RATNI PREDLOZI, BRISEL HOĆE RAT!" Orban se hitno javio iz Kopenhagena
MAĐARSKI premijer Viktor Orban naveo je iz Kopenhagena, gde učestvuje na samitu Evropske političke zajednice, da je situacija ozbiljna i da se na stolu nalaze, "otvoreni, ratno orijentisani predlozi".
02. 10. 2025. u 08:59

(MAPE) OVAKO ĆE SE KRETATI NEVREME U SRBIJI: Pogledajte iz časa u čas, stižu sneg i kiša (FOTO)
POGLEDAJTE kako će se ledeni oblak kretati nad Srbijom i koje krajeve kad pogađa nevreme. Danas i sutra oblačno sa kišom i hladno, osim na severozapadu Vojvodine gde će se zadržati suvo vreme, najavio je RHMZ.
02. 10. 2025. u 10:47

VEDRANA OGORČENA: "Pilić je bio hrišćanin! Sramota za Split, samo mrtav Pilić može biti - veliki Pilić"
HRVATSKI teniski as Nikola Pilić preminuo je u 87. godini života u Rijeci, a sahranjen je proteklog vikenda u Opatiji, gradu u kojem je proveo poslednje dane života.
02. 10. 2025. u 07:20
Komentari (0)