ŠOLC "MINIRAO" URSULU: Umesto "već viđene" šefice EK, novi čelnik NATO mogao bi da bude Mark Rute
20. 02. 2024. u 17:52
Diplomatska borba za naslednika Jensa Stoltenberga na mestu prvog čoveka Severnoatlatnske alijanse u punom je jeku.
Povezane vesti

SASTANAK O UKRAJINI U PARIZU: Sutra učestvuju Šolc, Starmer, Rute, Fon der Lajen...
BRITANSKI premijer Kir Starmer, nemački kancelar Olaf Šolc, generalni sekretar NATO-a Mark Rute i predsednica Evropske komisije (EK) Ursula fon der Lajen učestvovaće sutra, između ostalih, na sastanku u Parizu na kojem će se razgovarati o Ukrajini, saopštilo je danas francusko predsedništvo.
16. 02. 2025. u 17:27
Najnovije iz rubrike

OTKRIVENO KO JE DONEO PIROTEHNIKU U DISKOTEKU SMRTI: Ministar izneo nove detalje istrage o tragediji u Kočanima
MINISTAR unutrašnjih poslova Severne Makedonije Pančo Toškovski obratio se konferenciji za medije i izneo nove detalje o jezivoj tragediji koja je zadesila zemlju, kada je u požaru u klubu u Kočanima stradalo 59 osoba.
17. 03. 2025. u 11:41

"TUGA JE NEIZMERNA": U požaru u Kočanima poginuo i Petar Ivanovski - potresni oproštaj od mladog košarkaša
U POŽARU u kočanskom klubu Puls, u noći između subote i nedelje, stradao je Petar Ivanovski, košarkaš Kluba "Dino Basket".
17. 03. 2025. u 11:00

TRAGEDIJA MOGLA BITI SPREČENA? Policija izvršila raciju 15 minuta pre užasnog požara u diskoteci u Kočanima
MAKEDONSKA policija izvršila je raciju u diskoteci "Puls" u Kočanima samo petnaest minuta pre nego što je buknuo požar u kojem je nastradalo najmanje 59 osoba, dok je više od 150 teško povređeno.
17. 03. 2025. u 10:55

TEŠKE SU IM POVREDE, OPEKOTINE ZAHVATILE DO 28% KOŽE: Obraćanje iz UC, ovo je stanje povređenih iz Makedonije
U POŽARU koji je izbio u noći između subote i nedelje u diskoteci Puls u Kočanima stradalo je najmanje 59 osoba. Najmlađa žrtva imala je svega 14 godina. Među povređenima je 150 ljudi, a u Beograd je u nedelju veče avionom Vojske Srbije dovezeno 12 pacijenata, deo njih nalazi se u Urgentnom Centru u Beogradu.
17. 03. 2025. u 10:18 >> 10:19

uživoRAT U UKRAJINI Zelenski: Rusija ukrala još jednu sedmicu rata
RAT u Ukrajini – 1.118. dan.
17. 03. 2025. u 07:32 >> 09:32
Komentari (0)