POTRAGA ZAVRŠILA TRAGIČNO: Telo nestradalog studenta nađeno u reci, porodica i prijatelji u šoku
TELO nestalog studenta Rajlija Strejna pronađeno je u reci u Zapadnom Nešvilu u petak ujutru nakon dvonedeljne potrage, saopštila je policija.

Foto Tanjug/AP
- Nije primećena nikakva trauma u vezi sa grubom igrom - saopštila je policija Nešvila.
Nema dokaza koji bi ukazivali na bilo šta osim što je Strejn slučajno pao u reku, rekao je novinarima u petak šef policije Nešvila Džon Drejk.
Njegovo telo su ugledali radnici, a očekuje se da bude urađena obdukcija.
Strejn, 22-godišnji student Univerziteta u Mizuriju, nestao je 8. marta nakon noćnog izlaska.
Dok su njegovi prijatelji bili u baru, Rajli je bio na Fejstajmu sa svojom majkom i nije zvučio pijano, rekao je njegov očuh.
On i mama su razmenili još nekoliko poruka nakon razgovora, a poslednje joj je poslao da je voli.
Njegov nestanak prijavljen je 9. marta i pokrenuta je velika potraga.
Nažalost, potraga se završila tragično.
- Niko ne zna šta se dogodilo - dodao je njegov očuh.
(Telegraf.rs)
BONUS VIDEO: "JEDINO MESTO GDE SE MOŽEMO OPUSTITI": Porodice u Gazi predah od rata traže na morskoj obali

SKANDAL U BRITANIJI, PORODICE U ŠOKU: Direktorka mrtvačnice gledala crtani film sa mrtvim bebama u svojoj kući
EJMI Apton (38), osnivačica udruženja Florrie’s Army u Lidsu u Engleskoj, našla se u centru velike afere nakon što su roditelji preminule dece otkrili da su tela njihovih beba držana u njenoj kući umesto u mrtvačnici.
27. 08. 2025. u 17:50

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

DIPLOMATSKI SKANDAL U EVROPI: Otkriveni agenti, radili za Trampa - poznato šta im je bio plan
DANSKA vlada je opozvala otpravnika poslova SAD u zemlji nakon što su obaveštajne službe tamo otkrile da najmanje tri američka državljanina rade na "operacijama uticaja" na Grenlandu kako bi zemlju udaljili od Danske i približili SAD.
27. 08. 2025. u 13:24
Komentari (0)