"UKRAJINA STOJI IZA TERORISTIČKOG NAPADA U MOSKVI" Hitno se oglasio Patrušev
SEKRETAR Saveta za bezbednost Rusije Nikolaj Patrušev izjavio je danas da Ukrajina stoji iza terorističkog napada izvedenog u Moskvi u Krokus siti holu, prenose RIA novosti.

Foto: AP Photo/Darko Vojinovic/Shutterstock/Ilustracija
- Naravno, Ukrajina - odgovorio je Patrušev na pitanje novinara da li iza terorističkog napada stoji Ukrajina ili teroristička organizacija ISIS*, zabranjena u Ruskoj Federaciji.
Podsetimo, pucnjava i požar dogodili su se 22. marta uveče pre koncerta u Krokus siti holu u Krasnogorsku kod Moskve. Dopisnik RIA Novosti koji je prisustvovao incidentu javio je da je nekoliko maskiranih i bez maski muškaraca upalo u salu, pucalo na ljude iz neposredne blizine i bacalo zapaljive bombe. Prema poslednjim podacima Istražnog komiteta, poginulo je 139 osoba.
BONUS VIDEO:
BRUKA: Pogleđate kako su Đilasovi i Šolakovi mediji obeležili godišnjicu NATO agresije
Uskoro opširnije
Preporučujemo

POVEĆAO SE CRNI BILASN NAPADA NA U MOSKVI: Šef istražitelja referisao Putinu (VIDEO)
25. 03. 2024. u 20:02

MONSTRUOZNO! Ovaj hoće da vlada Srbijom! Žene mu krive kad ih neko siluje ili prebije!
VUK Nektarijević, student blokader sa Mašinskog fakulteta u Beogradu, koji je tobož biciklom išao u Strazbur, ima u najmanju ruku problematične stavove.
20. 04. 2025. u 14:35

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

OTVOREN HRISTOV GROB Evo šta su našli: "Kolena su mi klecala, nisam to očekivao - vekovima je bio zatvoren" (VIDEO)
"APSOLUTNO sam zadivljen. "
19. 04. 2025. u 08:39
Komentari (0)