NATO NE MIRUJE: Blinken i Stoltenberg razgovarali o planovima za jačanje podrške Ukrajini
Američki državni sekretar Entoni Blinken i generalni sekretar NATO-a Jens Stoltenberg razgovarali su o planovima za jačanje podrške Ukrajini od strane Severnoatlantske alijanse.

Foto: Shutterstock
U saopštenju na sajtu Stejt departmenta napominje se da su Blinken i Stoltenberg „razgovarali o pripremama za predstojeći sastanak šefova spoljnih poslova zemalja NATO-a, uključujući mehanizme za povećanje političke i praktične podrške NATO-a Ukrajini“.
Ranije je šef diplomatije Evropske unije Žozep Borelj rekao da EU ne može da dozvoli Rusiji da „pobedi u ovom ratu“.
Preporučujemo

BLIKNEN SE OGLASIO O TERORISTIČKOM NAPADU U MOSKVI: Jasna poruka šefa Stejt deparmenta
23. 03. 2024. u 17:35

"IDEMO U RAFU, UZ VAŠU PODRŠKU ILI BEZ NjE": Netanjahu na sastanku sa Blinkenom
22. 03. 2024. u 15:19

"POJEDOH SE ŽIV, IZLUDE ME TO" Vučić o otvaranju auto-puta do Požege: To su već foliranja i glupiranja, krajnji rok do ponedeljka
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić govorio je iz Čačka o otvaranju auto-puta do Požege.
03. 07. 2025. u 11:49

"MOGLO BI UMRETI 4.500 LjUDI" Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi
JUŽNA Evropa suočava se sa žestokim toplotnim talasom - temperature prelaze 40 stepeni Celzijusa, a u španskoj pokrajini Uelva izmereno je rekordnih 46 stepeni, što je najviša junska temperatura u istoriji zemlje. Istovremeno, Italija, Grčka, Portugalija i Zapadni Balkan takođe beleže rekordne vrućine, praćene šumskim požarima i ljudskim žrtvama.
01. 07. 2025. u 11:45

ISPOVEST RADNICE: "Kad biste ovo znali, nikad ne biste kročili na kruzer"
DRUŠTVENIM mrežama kruže viralni snimci u kojima osoba koja se predstavlja kao radnica na kruzeru deli detalje iz života na brodu. U jednom takvom videu podelila je niz fotki u kojima tvrdi da otkriva tajne života na kruzeru i tako šokirala mnoge.
05. 07. 2025. u 11:33
Komentari (0)