STIVEN SIGAL POSETIO ŽRTVE TERORISTIČKOG NAPADA U MOSKVI: Svet će shvatiti da to ne može da se radi i da se prođe nekažnjeno
GLUMAC Stiven Sigal posetio je danas žrtve terorističkog napada u Krokus siti holu u predgrađu Moskve koje se nalaze u Nacionalnom medicinsko-hirurškom centru N.I. Pirogov, saopštila je pres-služba Ministarstva zdravlja Rusije.

Foto: Tanjug/AP
Sigal je poručio da je to taj napad "strašna tragedija koja nije smela da se desi".
- Mislim da će Rusija poslužiti kao primer i da će svet shvatiti da to ne može da se radi bilo kom narodu i da se prođe nekažnjeno - rekao je on, prenose RIA Novosti.
Prema poslednjim podacima Ministarstva za vanredne situacije, u napadu su poginule 143 osobe.
Kako je ranije danas saopštio ruski Istražni komitet, tela 84 žrtve su već identifikovana.
Među njima je petoro dece uzrasta od devet do 16 godina.
Napad na koncertnu dvoranu Krokus siti u Krasnogorsku kod Moskve dogodio se u petak uveče, kada je nekoliko naoružanih terorista u kamuflažnim uniformama upalo u objekat i otvorilo vatru na prisutne.
Oni su aktivirali eksplozivne naprave na više mesta, što je izazvalo požar, usled čega se urušio krov, a koncertna hala je potpuno izgorela.
BONUS VIDEO: HAPŠENjE U MOSKVI - Sumnja se da je priveden jedan od terorista
Preporučujemo

POVEĆAO SE CRNI BILASN NAPADA NA U MOSKVI: Šef istražitelja referisao Putinu (VIDEO)
25. 03. 2024. u 20:02

STARE KAO VINO: Ova tri horoskopska znaka sa godinama postaju neodoljivi
19. 03. 2024. u 17:32

RASPOREĐENO 110.000 VOJNIKA, RUSI KREĆU U ZAVRŠNI UDAR NA POKROVSK: "Sa time bi mogli zauzeti srednje veliku evropsku državu"
RUSIJA ne pokazuje znakove povlačenja u ratu protiv Ukrajine. Naprotiv, Moskva je pojačala dalekometne udare na ukrajinske gradove i napade duž cele linije fronta. Vojni stručnjaci ističu da je ruska strana usvojila nove taktike, oslanjajući se na masovnu upotrebu dronova i malih diverzantskih jedinica, piše The New York Times.
10. 08. 2025. u 20:18

EVO KO JE TROSTRUKI UBICA IZ GNjILANA: Bio u društvu sa Kurtijem, Osmanijevom i Haradinajem
TRI osobe su ubijene, a nekoliko je ranjeno u pucnjavi koja se dogodila danas u Gnjilanu, dok je osumnjičeni napadač u bekstvu, prenela je Koha. Bolnica u Gnjilanu saopštila je da je na licu mesta konstatovana jedna smrt, a da su dve osobe prebačene u Urgentni centar bez znakova života.
10. 08. 2025. u 18:11

Ovako izgleda kuća Milana Borjana koja je demolirana: Lopov odneo i snimač video nadzora (FOTO)
"HVALA policiji grada Beograda na brzoj reakciji i sjajnom odnosu prema poslu."
11. 08. 2025. u 09:52
Komentari (0)