ŠTA SE DEŠAVA NA GRANICI SA GRČKOM: Putnike vraćaju sa prelaza, evo šta je razlog
PUTNICI koji su danas pokušali da uđu u Grčku na graničnim prelazima Bogorodica, Evzoni i Dojran vraćeni su jer su ti prelazi od 6 sati jutros zatvoreni zbog štrajka grčkih carinika.

Foto Privatna arhiva
Prema navodima makedonskih medija, putnicima i teretnim vozilima neće biti dozvoljeno da pređu granicu sve do 4. aprila ujutru.
Navodno će biti učinjeni ustupci samo u slučajevima prevoza veoma kvarljive robe i lekova.
Iako je prelaz navodno totalno zatvoren, Telma javlja da u satu ipak propuste nekoliko putničkih vozila.
Granična policija Severne Makedonije je rekla da danas nije bilo većih gužvi, jer su građani informisani o štrajku na vreme.
BONUS VIDEO: VATROGASCI SE BORE SA VATRENOM STIHIJOM: Dramatični snimci kod Prijepolja, požar sve bliži kućama

PREMINUO HALID BEŠLIĆ: Legendarni pevač umro u 71. godini
LEGENDA narodne muzike, Halid Bešlić, preminuo je u 71 godini, preneli su regionalni mediji.
07. 10. 2025. u 13:44

AJDE ANGELA, ŠTA JE OVO? Stoltenberg tvrdi: NATO bio na korak od raspada, Tramp brutalno odgovorio svima u Alijansi
AMERIČKI predsednik Donald Tramp umalo je raspustio NATO 2018, ali su ga evropski saveznici uspeli da ga ubede da će povećati vojnu potrošnju, piše u svojim memoarima bivši generalni sekretar bloka Jens Stoltenberg.
07. 10. 2025. u 06:45

CECA NEUTEŠNA: Halid je bio velika ljudina, nikad nisam čula nešto loše o njemu
PEVAČ Halid Bešlić preminuo je u 72. godini, i rastužio svoje najbliže, obožavaoce, ali i kolege sa estrade.
07. 10. 2025. u 14:43
Komentari (0)