RAT! Iran lansirao dronove na Izrael
Desetine bespilotnih letelica lete iz Irana ka Izraelu, javili su u subotu uveče izraelski mediji pozivajući se na izraelske i američke obaveštajne podatke, prenosi Jerusalem post.

Foto: Depositphotos
Još nema saopštenja izraelske vojske o napadu.
Izraelske vazduhoplovne snage su 1. aprila uveče pogodile zgradu iranskog generalnog konzulata u glavnom gradu Sirije Damasku. Ministarstvo odbrane Sirije je pojasnilo da je zgrada iranskog konzulata potpuno uništena u napadu.
Kako prenosi agencija Tasnim, pet ljudi je tada poginulo, a 12 je povređeno. Iranski ambasador u Siriji rekao je da će Teheran odlučno odgovoriti na akcije Izraela.
Arapska publikacija Elaf je navela da se Izrael sprema da udari ciljeve u Iranu ako Teheran odgovori na napad na konzulat u Damasku napadom na izraelske ciljeve.
Preporučujemo

KANADA UPOZORILA SVOJE DRŽAVLjANE: Ne putujte u Izrael, u Gazu i na Zapadnu obalu
13. 04. 2024. u 20:57

PUTIN PRIHVATIO PREKID VATRE NA 30 DANA UZ JEDAN USLOV: "Primirje bi odgovaralo Ukrajini, ruske snage u ofanzivi na svim delovima fronta"
RUSKI predsednik Vladimir Putin rekao je danas na konferenciji za medije sa beloruskim predsednikom Aleksandrom Lukašenkom da Rusija pristaje na prekid vatre sa Ukrajinom na 30 dana, ali samo ako ono dovede do dugoročnog mira.
13. 03. 2025. u 16:53 >> 17:05

IZ KREMLjA OTKRILI: Pojavljivanje Putina u vojnoj uniformi znači samo jedno
POJAVLjIVANjE ruskog predsednika Vladimira Putina u Kurskoj oblasti u uniformi je signal koji govori o odlučnosti da se u najskorije vreme završi operacija oslobađanja Kurske oblasti, rekao je portparol Kremlja Dmitrij Peskov novinaru Pavlu Zarubinu za TV „Rusija 1“.
13. 03. 2025. u 15:32

TRAMPOVA UNUKA JE PRAVA SENZACIJA: Najskromnija i najlepša u porodici, bavi se neobičnim sportom (FOTO)
IAKO obično najviše pažnje privlače deda, baka i tetka Ivanka, kada se našla na bini pored Donalda trampa tokom pobedničkog govora nakon izbora svi su primetili lepu Kai, u sjajnoj, šljokičastoj haljini.
13. 03. 2025. u 15:53
Komentari (1)