IRANSKI DRONOVI LETE KA IZRAELU: Pojavio se snimak (VIDEO)
NA društvenoj mreži X (Tviter) pre nekoliko minuta pojavio se snimak za koji se tvrdi da su na njemu dronovi kamikaze koji su lansirani na Izrael.

Shahed - 136 Foto MO Irana
U pitanju su dronovi Šahed-136s
Iran je lansirao desetine dronova kamikaza ka Izraelu, javlja Nešenel Independent.
Novinar američkog portala Aksios Barak Ravid objavio je večeras na platformi X (Tviter) da je Iran pokrneuo napad na Izrael koristeći nekoliko desetina dronova.
Iranski državni mediji ranije su potvrdili da su iranski komandosi zauzeli brod koji je povezan sa Izraelom kod Ormuskog moreuza. Sa druge strane, izraelska vojska upozorava da će Teheran snositi posledice ako nasilje u regionu eskalira. Kompanija MSC navela da je na brodu 25 članova posade.
(Telegraf.rs)
BONUS VIDEO - RUSKI BOMBARDERI U AKCIJI: Borbena misija u pravcu južnog Donjecka
Preporučujemo

TEHERAN OŠTRO UPOZORIO AMERIKANCE: Ako se umešate u naš odgovor Izraelu… (VIDEO)
13. 04. 2024. u 15:43

MOLDAVIJA DONELA ODLUKU VEZANU ZA SRBIJU: Ograničili uvoz ove namirnice iz naše zemlje
VLADA Moldavije donela je odluku o privremenom ograničenju uvoza šećera iz Srbije, uz obrazloženje da na taj način želi da zaštiti domaću proizvodnju i stabilizuje tržište.
10. 10. 2025. u 13:22

RUSI OTKRILI ČIME SU SINOĆ GAĐALI UKRAJINU: "Odgovor na terorističke udare po civilnim objektima"
RUSKE oružane snage tokom noći izvele su masovni napad na energetske objekte koji napajaju vojno-industrijski kompleks Ukrajine, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
10. 10. 2025. u 14:48

"OTEĆE VAM DECU! Mirjana Bobić Mojsilović upozorila roditelje
"ZATO, roditelji, dok još nije kasno, zgrabite svoju decu i zabavite ih sami!"
09. 10. 2025. u 10:15
Komentari (0)