KRVAVI KONJI JURILI LONDONOM: Nazapamćen incident u britanskoj prestonici
PRAVA drama odvijala se juče na ulicama Londona pošto su dva konja britanske kraljevske garde pobegla sa parade Gardijske jedinice u Vajtholu, a zatim jurila centrom grada.
Tanjug
U incidentu su povređene četiri osobe, kao i dve odbegle životinje koje su se sudarale sa automobilima i autobusima. Policija je ubrzo uspela da zaustavi pomahnitale konje.
Kako je izvestio Bi-Bi-Si, ukupno pet konja je pobeglo sa vežbe, pošto ih je uznemirila buka radnika koji su prenosili beton. Zbacili su jahače i istrčali kroz kapiju ka londonskom gradskom metežu.
- Svi konji su uhvaćeni i vraćeni u kamp. Četiri vojnika su zbačena. Svi su pregledani i zbrinuti - saopštio je portparol britanske vojske.
MINISTARSTVO SPOLjNIH POSLOVA: Iznenađeni smo komentarima Zaharove na račun Srbije i predsednika Vučića
DRŽAVNA sekretarka u Ministarstvu spoljnih poslova (MSP) Republike Srbije Nevena Jovanović oglasila se na društvenoj mreži "X" povodom komentara portparola Ministarstva spoljnih poslova Rusije Marije Zaharove na račun Srbije i predsednika Republike Aleksandra Vučića, istakavši da oni kao MSP izražavaju iznenađenje povodom istih.
07. 11. 2025. u 14:04
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
Hrvat čistio bunar - zbog onog što je pronašao, momentalno ZVAO POLICIJU
POLICIJSKA uprava Požeško-slavonske županije u Hrvatskoj imala je dvostruku intervenciju u subotu, nakon što su građani u dva navrata pronašli veću količinu eksplozivnih sredstava.
09. 11. 2025. u 13:28
Komentari (0)