PRIVEDEN UBICA KOJI SE KRIO 30 GODINA: Otkriveno šta je rekao policiji (VIDEO)
U ORENURGU je policija privela muškarca za kojim se tragalo zbog ubistva 30 godina.
Foto: Printskrin
On se sumnjiči da je organizovao i zajedno sa dvojicom muškaraca učestvovao u ubistvu jednog stanovnika Rostovske oblasti u junu 1994. godine sa ciljem da od žrtve ukrade 18 miliona rubalja.
Napominje se da je zločin rasvetljen, a preostalim okrivljenima određen pritvor. Međutim, organizator ubistva uspeo je da pobegne, nakon čega je stavljen na saveznu poternicu, gde je bio 30 godina.
Na snimku ispitivanja, pritvorenik priznaje da je ubio čoveka. Međutim, on se čak i ne seća imena svoje žrtve, javlja REN TV.
(alo.rs)
Preporučujemo
UHAPŠENA DVOJICA RUSKIH VOJNIKA: Privedeni u Hersonu zbog ubistva najmanje četiri osobe
25. 04. 2024. u 23:35
UBISTVO MARIA SIMOVIĆA U ČAČKU: Potraga za osumnjičenim Dejanom Popovićem i dalje u toku
25. 04. 2024. u 17:11 >> 19:16
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)
STRAŠNE scene viđene su u komšiluku na košarkaškoj utakmici.
13. 03. 2026. u 19:25 >> 19:26
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"
SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.
12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37
Komentari (0)