MOSKVA SE OGLASILA O STRAHOVITOM NAPADU: Izveli smo masovne udare "kinžalima", svi ciljevi pogođeni
RUSKA vojska izvela je jutros masovni udar na energetske objekte i preduzeća vojnoindustrijskog kompleksa Ukrajine, saopštilo je danas Ministarstvo odbrane Rusije.

Foto: Profimedia
- Kao odgovor na pokušaje kijevskog režima da nanese štetu ruskim energetskim objektima, Oružane snage Ruske Federacije su jutros izvele grupni udar preciznim oružjem dugog dometa na moru i vazduhu, vazdušno-balističkim hipersoničnim raketnim sistemom "kinžal", kao i bespilotnim letelicama na energetske objekte i preduzeća vojnoindustrijskog kompleksa Ukrajine - navodi se u saopštenju, prenosi RIA Novosti.
Svi naznačeni ciljevi su, kako se dodaje, pogođeni.
Podsetimo, ruske snage su pokrenule veliki napad na ukrajinske gradove tokom noći 8. maja.
Rusija je tokom cele noći lansirala krstareće i balističke rakete i bespilotne letelice šahed (dronove kamikaze), izvestile su ukrajinske vazduhoplovne snage, a cilj je bila energetska infrastruktura.
Eksplozije su odjeknule i u Kijevu, pogodivši fabriku Darnicki i u fabriku aviona Antonov u Kijevu
Preporučujemo

VELIKA PROMENA U ŠKOLAMA U SRBIJI: Od danas ništa neće biti isto, odnosi se na roditelje
RODITELjI školaraca u Srbiji od danas dobijaju automatska zvučna obaveštenja kada nastavnik u elektronski dnevnik upiše izostanak deteta sa časa ili novu ocenu. Mada su deca godinama nalazila načine da ne kažu roditeljima baš sva dešavanja u školi, to sada više neće biti moguće.
17. 04. 2025. u 11:29

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

ZVANIČNO - KRAH BRAKA ANE IVANOVIĆ I BASTIJANA: Švajnštajger skinuo burmu (FOTO)
AKO se uopšte i sumnjalo u razvod Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera, sada dileme više nema.
18. 04. 2025. u 07:51
Komentari (2)