FBI PLANIRAO DA UBIJE TRAMPA? Američka kongresmenka iznela šokantne detalje
AGENTI Federalnog istražnog biroa (FBI) i Ministarstvo pravde SAD planirali su ubistvo bivšeg američkog predsednika Donalda Trampa, izjavila je članica Predstavničkog doma Kongresa SAD Mardžori Tejlor Grin.

Foto: Tanjug/AP
- Ministarstvo pravde i FBI planirali su da ubiju Trampa i dali su zeleno svetlo za to. Šta će republikanci da urade povodom toga? - napisala je ona na društvenim mrežama nakon što su se pojavili izveštaji da su agenti FBI, tokom pretresa Trampove rezidencije u Mar-a-Lagu na Floridi 2022. godine, nosili vatreno oružje kod sebe i da su obaveštajne službe imale dozvolu da ga upotrebe.
Na saopštenje da FBI ima dozvolu za upotrebu službenog oružja odgovorio je i sam Tramp, okrivljujući za to aktuelnog američkog lidera Džozefa Bajdena.
- Sada sa sigurnošću znamo da Džo Bajden predstavlja ozbiljnu pretnju demokratiji. On je mentalno nesposoban da obavlja funkciju - napisao je bivši predsednik na društvenim mrežama.
Sa svoje strane, predstavnik specijalne službe rekao je da je „FBI sledio standardni protokol prilikom tog pretresa, kao što radi sa svim nalozima za pretres koji uključuju standardno pravilo za ograničavanje primene ubojite sile“.
BONUS VIDEO: TRAMP NAPUSTIO SUDNICU - Trenutak kad nekadašnji predsednik SAD odlazi uz velike mere obezbeđenja
(Sputnjik)
Preporučujemo

TRAMP BIRA NAJVEĆEG RIVALA ZA POTPREDSEDNIKA? Neočekivani obrt u predizbornoj trci
11. 05. 2024. u 15:18

ŠOK OTKRIĆE, EVO KO VODI OBOJENU REVOLUCIJU U SRBIJI! Vučićević razotkrio blokadersko-kriminalnu hobotnicu, u sve umešan rektor Đokić!
GLAVNI urednik Informer TV Dragan J. Vučićević otkrio je šokantne podatke o medijsko-političkoj, blokaderskoj kriminalnoj hobotnici koja se krije iza pokušaja izazivanja građanskog rata u Srbiji.
20. 07. 2025. u 15:05

ŠOK PRIZOR NA EVZONIJU: Čovek stigao na granicu u ovo vreme, nema žive duše! Evo kada da krenete put Grčke
LETNjI odmor za mnoge građane Srbije i regiona započinje u beskrajnom redu na graničnom prelazu Evzoni, na ulazu iz Severne Makedonije u Grčku.
20. 07. 2025. u 11:15

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (0)