NAJMANJE DVOJE MRTVIH, SEDMORO RANJENO: Pucnjava u baru, svađa eskalirala razmenom metaka
NAJMANjE dve osobe ubijene su, a sedmoro je ranjeno u pucnjavi u baru u predgrađu Pitsburga, u američkoj saveznoj državi Pensilvaniji, saopštila je danas lokalna policija.

Foto: lejandro A. Alvarez/The Philadelphia Inquirer via AP
Policija okruga Alegini istakla je da je odgovorila na zahtev za pomoć policije Pen Hilsa rano jutros, nakon pucnjave u baru u Pen Hilsu, preneo je AP.
Prvi policajci koji su došli na mesto incidenta pronašli su tela odraslog muškarca i žene unutar bara oko tri časa po lokalnom vremenu.
Na to, još sedam žrtava je ranjeno, a neke su prebačene u bolnice, dok su pojedinci u sopstvenoj režiji došli do bolnica.
Jedna od ranjenih žrtava je u kritičnom stanju, dok ostale žrtve nemaju povrede koje su životno opasne.
Preliminarni podaci pokazuju da je "došlo do sukoba unutar bara i više osoba je otvorilo vatru", rekla je policijska služba okruga, ne otkrivajući da li su osumnjičeni u pritvoru.
BONUS VIDEO: ZAKOPANI ŽIVI: Operacija spasavanja 2000 ljudi u Papua Novoj Gvineji
Preporučujemo

PUCNjAVA U CENTRU SARAJEVA: Ranjen muškarac od ranije poznat policiji
01. 06. 2024. u 22:58

NUKLEARNE SILE BILE NA IVICI RATA, A ONDA JE USLEDIO OBRT: "Ključan je bio poziv jednog čoveka"
U DRAMI koja je privukla pažnju svetske javnosti, američki predsednik Donald Tramp juče je na društvenim mrežama objavio da su Indija i Pakistan, nakon četiri dana žestokih sukoba duž granice, pristali na „potpuni i trenutni prekid vatre“.
11. 05. 2025. u 10:48

PANIKA U UKRAJINI: Da li je ovo znak da Putin sprema novi napad "orešnikom"?
RUSIJA će 12. i 13. maja privremeno zatvoriti vazdušni prostor iznad vojnog poligona i kompleksa za lansiranje raketa Kapustin Jar, prenosi ukrajinski odbrambeni portal Militarnyi 10. maja, navodeći mogućnost testiranja balističke rakete srednjeg dometa.
10. 05. 2025. u 12:06

VANREDNA SITUACIJA, NAPADNUT TAKMIČAR: "Dignuto" 1.300 policajaca, počeli neredi - eho rata na ulicama Bazela (FOTO)
KAKO bi obezbedile sigurnost tokom Evrovizije, u svetlu povećanog rizika od terorističkih akcija, švajcarske vlasti su angažovale više od 1.300 policajaca, uz dodatne snage iz švajcarske vojske, kao i iz susednih zemalja - Nemačke i Francuske.
12. 05. 2025. u 15:25 >> 16:10
Komentari (0)