(UZNEMIRUJUĆE): Pogledajte jeziv snimak sudara aviona u kojem ima povređenih (VIDEO)
PILOT aviona Jakovljev Jak-52 poginuo je danas oko 16 časova na aeromitingu u Portugalu tokom izvođenja manevra.

Foto: Tviter printskrin/ See new posts Conversation Aviation Safety Network (ASN)
Svedoci su zabeležili trenutak kada je pilot podigao avion i udario u drugu letelicu, što je dovelo do gubitka kontrole i pada aviona.
Kako se navodi, u avionskoj nesreći ima i povređenih.
U trenutku izvođenja manevra u formaciji je bilo šest aviona. Jedan od njih je krenuo naglo na gore, okrznuo je drugu letelicu, nakon čega je avion naglo krenuo da pada.
Na licu mesta su spasilačke ekipe.
(Alo)
Preporučujemo

SUDARILI SE AVIONI, IMA MRTVIH: Jedna letelica okrznula drugu, ubrzo usledio jeziv pad
02. 06. 2024. u 18:52

POLjSKA DIGLA AVIONE ZBOG NAPADA NA UKRAJINU: "Bila je to duga i naporna noć"
01. 06. 2024. u 12:04

NIJE NI KUPILA KARTU, NA PLAŽI JOJ PONUDILI BESPLATNU VOŽNjU: Novi detalji tragične smrti Novosađanke u Budvi
TINEJDžERKA je, kako kaže njen blizak prijatelj, bila devojka puna života, imala je mnogo planova za budućnost, a tek je imala 19 godina, i ceo život je bio pred njom, a sada je čitava njena porodica zavijena u crno.
30. 05. 2025. u 14:42

UKRAJINA IZVELA JEDAN OD NAJVEĆIH NAPADA NA RUSIJU: Aerodromi u Moskvi zatvoreni, uništena važna fabrika (VIDEO)
UKRAJINA je tokom noći izvela jedan od najvećih napada dronovima od početka rata, gađajući više ciljeva na teritoriji Rusije. Zbog napada su moskovski aerodromi bili primorani da privremeno obustave rad, što je izazvalo haos u vazdušnom saobraćaju.
28. 05. 2025. u 09:45

KARLEUŠA OTKRILA CECI ISTINU O SNAJI: Nije ostala ravnodušna na reči o Veljku i Bogdani
PEVAČICA Olja Karleuša, koja je rodom iz Titela, otkrila je kakva je zapravo snajka Cece Ražnatović, Bogdana.
01. 06. 2025. u 16:40
Komentari (0)