NOVI PROTESTI U IZRAELU: Okupljeni traže nove izbore i sporazum o taocima
DESETINE hiljada ljudi okupilo se večeras u Tel Avivu, pozivajući izraelsku vladu da sa Hamasom postigne sporazum o oslobođenju 120 talaca koji su i dalje u Pojasu Gaze, nakon vesti o uspešnom spasavanju četiri taoca ranije tokom dana.
FOTO: EPA
U Haifi, Cezareji, Beršebi i Hod Hašaronu demonstranti pozivaju na nove izbore i dogovor o taocima.
Demonstranti su se okupili i u gradu Mispe Ramon, kao i na raskrsnicama Karkur i Amijad, gde su prisutni blokirali saobraćaj.
Preporučujemo
"POSLUŠAO JE MOJ SAVET" Bajden: Uzdržao se od ofanzive, izvodi ciljanu operaciju
07. 06. 2024. u 17:40
"VI STE ČOVEK U OČAJNOM POLOŽAJU" Orban uputio brutalnu poruku Zelenskom: Svako će dobiti ono što zaslužuje
MAĐARSKI premijer Viktor Orban uputio je poruku ukrajinskom predsedniku Vladimiru Zelenskom na društvenoj mreži Iks u kojoj navodi da mu se čini da "nećemo moći da dođemo do razumevanja".
22. 01. 2026. u 17:27
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)