AKO UKRAJINA POBEDI, KAKVA ĆE BITI KORIST? Tramp postavio krucijalno pitanje
BIVŠI američki predsednik Donald Tramp je kritikovao paket pomoći Ukrajini od 60 milijardi dolara tokom sastanka iza zatvorenih vrata sa predstavnicima Republikanske partije u Kapitolu, prenosi Rojters.

Foto: Tanjug/AP
Tramp je rekao da će raditi na proširenju republikanske većine u Predstavničkom domu i pozvao kolege članove stranke da napuste sukobe.
Takođe, govorio je o konkretnim političkim koracima. Posebno je pozvao na napuštanje ideje o zabrani abortusa na saveznom nivou, snižavanju poreza na prihod od napojnica da bi dobio glasove uslužnih radnika i podržavanju tarifa za zaštitu američke industrije čelika, preneo je Rojters.
Predstavnik krajnjeg desnog krila republikanaca Don Bejkon je takođe rekao da je Tramp kritikovao paket pomoći Ukrajini od 60 milijardi dolara, koji je usvojen uz podrđku dve stranke.
"On pita: Ako Ukrajina pobedi, kakva će biti korist?", preneo je Bekon.
BONUS VIDEO: NESVAKIDAŠNjE SCENE NA SEVERU RUSIJE - Jun, grad Dudinka okovan ledom, a ljudi- uživaju

MONSTRUOZNO! Ovaj hoće da vlada Srbijom! Žene mu krive kad ih neko siluje ili prebije!
VUK Nektarijević, student blokader sa Mašinskog fakulteta u Beogradu, koji je tobož biciklom išao u Strazbur, ima u najmanju ruku problematične stavove.
20. 04. 2025. u 14:35

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

Halid Bešlić "težak" 13 miliona €, a živi od kirije - "uvalio" se u kredit
"SADA iznajmljujem sve i živim od kirije, tako je najbolje."
21. 04. 2025. u 18:56 >> 18:56
Komentari (0)