"NIJE BIO ISKREN..." Taker Karlson otkrio u kakvim su odnosima porodice Bajden i Obama
BIVŠI predsednik SAD Barak Obama u privatnim razgovorima izražava sumnju da Džozef Bajden može da pobedi na predsedničkim izborima, napisao je novinar Taker Karlson na društvenoj mreži Iks.

Foto: Tanjug/AP
- Obamin tvit u kojem on podržava Bajdena bio je neiskren. Privatno, Obama govori ljudima da Bajden ne može da pobedi, pa se zalaže za otvorenu konvenciju - otkrio je Taker Karlson.
Karlson je aludirao na Obamin tvit u kom je bivši predsednik napisao da se "loše debate događaju", ali da se mora "izboriti između čoveka koji je proveo život boreći se za obične ljude i čoveka koji brine samo o sebi".

EPA
Karlson tvrdi da odnosi između porodica Obama i Bajden nikada nisu bili topli, a ponekad su čak bili i "neprijateljski".
- Ali u poslednje vreme su se pogoršali, uglavnom zbog Bajdenove žene Džil, jer ga je nakon debate izolovala od bilo koga ko bi ga mogao ubediti da odustane - naveo je Karlson.
- Džil Bajden je pokretačka snaga kampanje za reizbor svog supruga, baš kao što je bila i 2020. godine, kada su drugi članovi porodice, uključujući Bajdenovu sestru Val, smatrali da ne treba da se kandiduje - naveo je Karlson.
(RT Balkan)
BONUS VIDEO: JAPANSKI NAUČNICI KREIRALI ROBOTA: Nasmejano lice od živih ćelija kože

TRENUTAK KADA JE KIJEV UTONUO U TAMU: Više od pola grada bez struje usled ruskog masovnog napada (FOTO/VIDEO)
RUSKE rakete i dronovi u petak ujutru pogodili su energetsku infrastrukturu i stambena područja širom Ukrajine, usmrtivši sedmogodišnjeg dečaka u Zaporožju i ostavivši više od polovine Kijeva bez struje, saopštili su ukrajinski zvaničnici, piše Kijev post.
10. 10. 2025. u 07:34

BRITANCI U STRAHU: "Isplivali tajni dokumenti, Putin planira nuklearni napad na 32 lokacije u Evropi"
KAKO strahovi od pretnje koju Rusija predstavlja evropskoj bezbednosti nastavljaju da rastu, zabrinutost zbog šireg konflikta i nuklearnog oružja i dalje tinja. Vladimir Putin redovno maše "nuklearnim sabljama" od kako je Rusija u februaru 2022. napala Ukrajinu, upozoravajući Zapad zbog njegove podrške Kijevu, piše britanski Express.
08. 10. 2025. u 07:55

"OTEĆE VAM DECU! Mirjana Bobić Mojsilović upozorila roditelje
"ZATO, roditelji, dok još nije kasno, zgrabite svoju decu i zabavite ih sami!"
09. 10. 2025. u 10:15
Komentari (0)