"BAJDEN JE NAŠ KANDIDAT" Kamala Haris: Pobedili smo Trampa jednom i pobedićemo ga ponovo
POTPREDSEDNICA Sjedinjenih Američkih Država Kamala Haris odbacila je danas ideju da predsednik Džo Bajden treba da se povuče iz izborne trke, i to nakon što ga je demokratski poslanik Lojd Doget iz Teksasa pozvao da napusti trku nakon "lošeg" nastupa u prošlonedeljnoj debati.
Foto Tanjug/AP
- Vidite, Džo Bajden je naš kandidat. Pobedili smo (republikanskog kandidata Donalda) Trampa jednom, i pobedićemo ga ponovo, tačka - rekla je ona u intervjuu za Si-Bi-Es njuz.
Ona je naglasila da se ponosi time što je potpredsednica Džoa Bajdena i odbila je da direktno odgovori na pitanje da li je spremna da vodi zemlju ukoliko bude potrebno.
Ranije danas Bajden je priznao da mu nastup na debati s Trampom nije bio najbolji i za to je okrivio neispavanost zbog putovanja.
BONUS VIDEO: DVA BRODA PRISTAJU U VENECUELANSKU LUKU: Ruska pomorska flota završila vežbe na Atlantskom okeanu
Preporučujemo
"NIJE BIO ISKREN..." Taker Karlson otkrio u kakvim su odnosima porodice Bajden i Obama
01. 07. 2024. u 15:22
NAMEŠTALjKA OD POČETKA: Bivši obaveštajac otkrio mračnu tajnu debate u SAD
29. 06. 2024. u 19:44
ZAKON O ANEKSIJI GRENLANDA PREDAT KONGRESU: "Dodeliti mu status savezne države SAD"
AMERIČKI republikanski kongresmen Rendi Fajn podneo je predlog zakona koji predviđa „aneksiju i dodelu statusa savezne države“ Grenlandu u okviru Sjedinjenih Američkih Država, navodi se u saopštenju koje je objavio zakonodavac.
12. 01. 2026. u 21:16
OVO JE GLAVNI UDARAC ZA NATO I KIJEV: U napadu „orešnikom“ uništena fabrika od velikog značaja (VIDEO)
NAPAD „orešnikom“ onesposobio je Lavovsku državnu fabriku za popravku aviona, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
12. 01. 2026. u 15:27
BALKANCI O ŽIVOTU U EVROPI: Pustiće te da crkneš - ti njega ugostiš gozbom, on misli da si seljačina
MNOGI sanjaju o životu u Nemačkoj, Austriji ili Švajcarskoj, zamišljajući mir, red i bolji standard. Ipak, iskustva naših ljudi koji su se preselili otkrivaju da život u zapadnoj Evropi često nosi neočekivane izazove koji mogu šokirati one koji su navikli na balkansku spontanost i toplinu.
13. 01. 2026. u 10:22
Komentari (0)