PONOVO SE TRESAO BALKAN: Zemljotres pogodio Ohridsko jezero, ljudi u strahu - "Kao da mi je neko prodrmao kauč"
ZEMLjOTRES jačine 3,5 stepeni Rihterove skale pogodio je Severnu Makedoniju, javlja EMSC.

Foto: Novosti
Do potresa je došlo u 14.07 sati po lokalnom vremenu 15 kilometara od Ohridskog jezera, na dubini od 10 kilometra.
Za sada nema informacija o povređenima ili materijalnoj šteti.
Građani na sajtu EMSC pišu da je zemljotres trajao kratko ali da su ga osetili.
- Kao da mi je neko prodrmao kauč", "Kratak ali snažan", "Trajao je kratko ali se osetio" samo su neki od komentara građana.
(Telegraf)
Preporučujemo

SNAŽAN ZEMLjOTRES POGODIO RUSIJU: Najviše se treslo u blizini ovog mesta
07. 07. 2024. u 14:12

ZEMLjOTRES POGODIO GRČKU: Treslo se na Peloponezu, vatrogasci hitno izašli na teren
06. 07. 2024. u 22:56

JEDNA OD NAJBLIŽIH TRAMPOVIH SARADNICA ŠOKIRALA: Vanzemaljci postoje, podelićemo istinu sa narodom
DIREKTORKA nacionalne obaveštajne službe (DNI) Tulsi Gabard rekla je da veruje u postojanje vanzemaljaca, ali je istakla da mora da bude "oprezna" u vezi s onim što iznosi u javnost, budući da ima pristup velikom broju poverljivih informacija.
06. 08. 2025. u 17:35

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

ZAŠTO RAT U UKRAJINI JOŠ TRAJE? Orban krivi Trampa: "Nije dovoljno jak!" Mađar okrenuo leđa američkom lideru?
MAĐARSKI premijer Viktor Orban dosad je bio jedan od najvernijih evropskih saveznika Donalda Trampa, posebno kada je reč o ratu u Ukrajini i obećanjima o brzom postizanju mira. Ali tokom vikenda po prvi put javno je kritikovao američkog predsednika, poručivši da Tramp, barem zasad, nije pokazao dovoljno snage da uveri evropske lidere da zaustave rat.
06. 08. 2025. u 16:06
Komentari (0)