"APSOLUTNO JE NEPRIHVATLJIVO!" Peskov se obrušio na Bajdena zbog vređanja Putina
PORTPAROL Kremlja Dmitrij Peskov izjavio je danas da je ceo svet obratio pažnju na "lapsuse" američkog predsednika Džoa Bajdena na samitu NATO-a i nazvao "neprihvatljivim" način na koji je predsednik SAD govorio o ruskom predsedniku Vladimiru Putinu.
Džo Bajden i Vladimir Putin / Foto AP
- Apsolutno je neprihvatljivo da jedan šef države sa nepoštovanjem priča o drugom šefu države. To je nešto na šta uvek obraćamo pažnju i što je neprihvatljivo - rekao je Peskov, prenosi RIA Novosti.
Peskov je prokomentarisao to što je Bajden juče pogrešio kada je predstavio ukrajinskog predsednika Vladimira Zelenskog kao "predsednika Putina", nakon čega se odmah ispravio.
Kremlj je i ranije optuživao Bajdena da ima "nepristojne" komentare o Putinu. Bajden je 2021. godine u jednom intervjuu Putina nazvao "ubicom", a ovog februara nazvao ga je "ludakom", prenosi Rojters.
BONUS VIDEO:
EKSPLOZIJA NA ITALIJANSKOM OSTRVU: Uzbuna! Proradio vulkan Stromboli
Preporučujemo
URNEBESNA REAKCIJA ZAHAROVE: Prokomentarisala najnoviji gaf Bajdena o Zelenskom
12. 07. 2024. u 09:45
TRAMP SE OGLASIO NAKON BAJDENOVIH GAFOVA: Ismejao aktuelnog predsednika
12. 07. 2024. u 08:36
"PA HAJDE DA PRODUŽIMO ZADOVOLjSTVO" Zaharova uputila misterioznu poruku Zapadu
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova izjavila je danas da su zapadne zemlje zabrinute zbog toga kakva bi još nova ispitivanja oružja Rusija mogla da sprovede nakon demonstracije rakete "Burevestnik".
01. 11. 2025. u 19:52
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
KALINIĆ IZ ZATVORA "Ludost je bila ubiti Đinđića - imam dogovor i NEĆU da ga kršim, osim ako neko drugi progovori"
"TO SAMO idiot može da uradi i to premijera države. Van pameti!"
01. 11. 2025. u 22:07
Komentari (0)