"UBISTVO PUTINA JE POKUŠANO NEKOLIKO PUTA" Šokantne izjave Budanova - Do sada je bilo neuspešno...
ŠEF ukrajinske obaveštajne službe GUR Kiril Budanov rekao je danas da je bilo nekoliko pokušaja ubistva predsednika Rusije Vladimira Putina, ali da su oni bili bezuspešni.
Foto: Tanjug/AP photo
Odgovarajući na pitanje u intervjuu za portal "Nju vojs" da li je znao za pokušaje ubistva Putina, šef GUR-a je odgovorio potvrdno.
- Bilo je pokušaja ubistva, ali, kao što vidite, do sada su bili neuspešni - rekao je on, prenosi Interfaks Ukrajina.
Budanov je primetio da je Putin na vlasti u Rusiji više od 20 godina, pa Rusi sada "imaju strah da ga ne izgube, jer je on garant njihove životne stabilnosti“."
Portparol Kremlja Dmitrij Peskov rekao je, komentarišući izjavu Budanova, da je bezbednost ruskog predsednika "na odgovarajućem nivou".
- Sve pretnje kijevskog režima su očigledne, dakle, bezbednost prvog čoveka je obezbeđena na odgovarajućem nivou - naglasio je Peskov.
BONUS VIDEO:
PRIČE IZ HRONIKE:Maša Bajić:Moj otac nikoga nije ubio, niti oteo
Preporučujemo
UKRAJINA U NEVIĐENOJ PANICI: Ne možemo da čekamo još 75 godina da bismo ušli u NATO
13. 07. 2024. u 10:54
TEŠKO PRIZNANjE ZAPADA NAKON NATO SAMITA: "Ozbiljan strateški proboj se nije dogodio"
13. 07. 2024. u 09:49
SKANDAL! RAMA OBJAVIO SNIMAK RAZGOVORA SA TAČIJEM: "Srećna nezavisnost komadante, brate moj, grlim te mnogo i volim" (VIDEO)
PREMIJER Albanije Edi Rama objavio je snimak telefonskog razgovora sa bivšim vođom zločinačke OVK Hašimom Tačijem, koji se trenutno nalazi u pritvoru Specijalnog suda u Hagu, gde je optužen za ratne zločine i zločine protiv čovečnosti.
17. 02. 2026. u 20:01
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"MAMA, JA IMAM RAK": Slavica Đukić Dejanović o borbi za život sina jedinca - sam sebi dao dijagnozu
"DUŠAN JE sam sebi dao dijagnozu"
16. 02. 2026. u 19:12 >> 19:12
Komentari (0)