NEPOZNATA OSOBA PUCALA NA UKRAJINSKU POLITIČARKU: Hitno prebačena u bolnicu, lekari joj se bore za život

19. 07. 2024. u 19:55
NEPOZNATA osoba pucala je danas na bivšu poslanicu ukrajinskog parlamenta i ultradesničarsku političarku Irinu Farion.
Povezane vesti

POZNATO KO SU ATENTATORI: Oni su likvidirali pukovnika SBU
PUKOVNIKA SBU Ivana Voroniča, koji je bio umešan u organizovanje terorističkih napada na ruskoj teritoriji i umešan je u ubistvo komandanta bataljona DNR Motorole likvidirali su navodno građani Azerbejdžana.
13. 07. 2025. u 22:05

LIKVIDIRANA DVOJCA RUSKIH AGENATA: Osveta Ukrajine za ubistvo pukovnika u centru Kijeva
UKRAJINSKE vlasti saopštile su da su dvojica agenata koji su radili za rusku Federalnu službu bezbednosti (FSB) ubijeni nakon što je u četvrtak ubijen visoki ukrajinski obaveštajac.
13. 07. 2025. u 16:56
Najnovije iz rubrike

"TO JE NJIHOVA KRIVICA" Tramp: Mogla bi da uslede otpuštanja i smanjenja projekata
AMERIČKI predsednik Donald Tramp izjavio je danas da bi moglo da dođe do otpuštanja državnih službenika i smanjenja projekata ako se federalna vlada ponovo ne otvori.
03. 10. 2025. u 08:29

ZEMLJOTRES POGODIO BIH: Treslo se kod Bugojna
ZEMLjOTRES jačine 3,5 stepeni po Rihterovoj skali pogodio je sinoć područje Bugojna u Bosni i Hercegovini.
03. 10. 2025. u 08:21

SKANDAL U HRVATSKOJ: Penzioner ušao u opštinu i SKINUO GAĆE - kad ga je videla golog, službenica pobegla
"URADIO sam to iz zdravstvenih razloga."
03. 10. 2025. u 07:25

ZATVOREN AERODROM U MINHENU ZBOG DRONOVA Panika u Nemačkoj
Aerodrom u Minhenu ponovo je otvoren jutros nakon što je tokom noći bio zatvoren zbog sumnjivih dronova, prenose nemački mediji.
03. 10. 2025. u 07:11

VUNDERVAFE ZA KIJEV: Britanski SkyShark stiže, Vašington se nećka oko „Barakude“ dometa 800 km (VIDEO)
OPERAMNje Kijeva sa „čudotvornim“ oružanim sredstvima, tzv. “vundervafe” — od kamikaza-dronova do krstarećih raketa — ponovo je na naslovnicama: London najavljuje slanje SkyShark kamikaza dronova u Ukrajinu, dok, prema medijskim navodima iz Vašingtona, Bela kuća razmatra i novu krstareću raketu „Barakuda“ deklarisanog dometa do 800 km.
03. 10. 2025. u 07:00
Komentari (0)