PRONAĐENO TELO MUŠKARCA U AUTOBUSU AUTO ŠKOLE: Tužilaštvo radi na utvrđivanju detalja

Jovana Švedić

24. 07. 2024. u 09:09

UJUTRU u ponedeljak 22. jula u blizini italijanske železničke stanice Rosano, prolaznici su obavestili policiju nakon što su osetili čudan miris iz autobusa.

ПРОНАЂЕНО ТЕЛО МУШКАРЦА У АУТОБУСУ АУТО ШКОЛЕ: Тужилаштво ради на утврђивању детаља

Foto: Piksabej

Naime, prolaznici su pozvali policiju jer su iz parkiranog autobusa osetili jak miris truleži.

Potom je u gepeku otkriveno telo muškarca koje je, prema navodima, tu bilo najmanje 10 dana, ali se ne isključuje mogućnost da je vrućina poslednjih dana ubrzala raspadanje.

Autobus, u kojem je pronađeno telo, vlasništvo je auto-škole i bio je već neko vreme na parkingu.

Prva hipoteza je da je čovek preminuo zbog visoke temperature u gepeku autobusa gde je potencijalno pronašao utočište za spavanje, ali nisu isključene ni druge mogućnosti.

Tužilaštvo radi na utvrđivanju detalja vezanih za smrt čoveka kao i na motivu.

(Telegraf)

BONUS VIDEO:

VELIČANSTVENA ETNA PONOVO RADI: Pogledajte prizore erupcije najvišeg vulkana u Evropi

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
NEOBJAŠNJEN FENOMEN: Mnoštvo zmija dolazi u crkvu svake godine na Veliku gospojinu - poštuju stari kalendar (FOTO/VIDEO)

NEOBJAŠNjEN FENOMEN: Mnoštvo zmija dolazi u crkvu svake godine na Veliku gospojinu - "poštuju" stari kalendar (FOTO/VIDEO)

PRAVOSLAVNI vernici 28. avgusta slave Veliku gospojinu, a zanimljiv fenomen, koji nauka još nije objasnila, vezuje se za ovaj praznik na grčkom ostrvu Kefalonija. Doduše - ne za 28. avgust, već za 15. kada se Velika gospojina slavila po starom kalendaru. U to vreme, svake godine, u jednu crkvu dolazi veliki broj zmija, što je navelo maštovite lokalce da iskonstruišu brojne legende.

28. 08. 2025. u 11:02

Komentari (0)

KAKAV OBRT! Zvezdi stigla zabrana iz UEFA?