PREVARANTI OJADILI NESREĆNU ŽENU: Nagovorili je i da proda stan i prebaci im novac
TELEFONSKI prevaranti, koji su se predstavljali kao službenici Komiteta državne bezbednosti, prevarili su ženu iz Stolina za više od 90.000 rubalja.
Foto: pixabay
Prema njenim rečima, mesec dana dobijala je pozive putem instant mesindžera od neidentifikovanih osoba koje su se predstavile kao službenici KGB-a.
Pod izgovorom da pomažu u hvatanju grupe prevaranta koji su navodno zauzeli ženi novac, prevaranti su je ubedili da svu svoju ušteđevinu prebaci na njihove račune.
Po nalogu prevaranta, žena je podigla nekoliko kredita i prodala stan. Pare od toga su takođe završila na računima prevaranta.
Istražni komitet je na osnovu ove činjenice pokrenuo krivični postupak zbog prevare velikih razmera, pišu Belnovosti.
(alo.rs)
IRANSKI KOMANDOSI PRONAŠLI PILOTA F-35: Zavarali trag Amerikancima i uhapsili ga
ISLAMSKA revolucionarna garda (IRGC) locirala je i privela pilota oborenog američkog lovca F-35 tokom operacije potrage, javlja iranska agencija Nur njuz.
03. 04. 2026. u 16:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
DOBIO ODGOVOR: Šef diplomatije BiH besan zbog Karleuše
PEVAČICU Jelenu Karleušu uzeo je "na zub" ministar spoljnih poslova Bosne i Hercegovine, Elmedin Konaković zbog medijskog eksponiranja u državi.
04. 04. 2026. u 20:26
Komentari (0)