PRONAĐENO TELO MILIONEROVE ĆERKE HANE: Ronioci našli poslednju nestalu osobu sa potopljene jahte

Biljana Ristivojević

23. 08. 2024. u 12:53

ITALIJANSKI spasioci pronašli su telo Hane Linč, poslednje nestale osobe sa jahte potonule u ponedeljak kod Palerma, ćerke britanskog milionera Majka Linča koji je takođe stradao u brodolomu, prenosi Ansa.

ПРОНАЂЕНО ТЕЛО МИЛИОНЕРОВЕ ЋЕРКЕ ХАНЕ: Рониоци нашли последњу несталу особу са потопљене јахте

Foto: Tanjug/AP

Telo Majka Linča izvučeno je u četvrtak iz olupine jahte, a tela još četvoro stradalih izvučena su u sredu.

Jahta, koja je plovila pod britanskom zastavom, bila je dugačka 56 metara i na njoj su bile 22 osobe - 12 putnika i 10 članova posade, a prevrnula se i potonula u ponedeljak u roku od nekoliko minuta nakon olujnog nevremena.

BONUS VIDEO: LABUDOVO JEZERO NA LEDU: Pogledajte zapanjujući snimak balerine na Severnom polu

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (0)

Ciklus i gubitak gvožđa: Skriveni razlog za umor kod mnogih žena