"OSETIO SAM, DOBRO SE TRESLO": Snažan zemljotres pogodio Avganistan, osetilo se i u Kabulu
ZEMLjOTRES jačine 5,4 stepena po Rihteru pogodio je danas Avganistan.
Foto: Ilustracija/Unsplash
Potres je bio na dubini od 224 kilometra, ali se dobro osetio.
Epicentar je bio na oko 200 kilometara istočno od grada Kunduz, ali se drhtanje tla osetilo u Kabulu, ali i u Islamabadu u Pakistanu.
- Osetio sam, dobro je treslo - pisali su ljudi na sajtu EMSC-a.
(Telegraf)
Preporučujemo
JAK ZEMLjOTRES POGODIO GRČKU: Epicentar 26 kilometara južno od ostrva Skijatos
26. 08. 2024. u 22:10
TALIBANI ZABRANILI ŽENAMA JAVNO DA GOVORE: Ali to nije sve, usledilo i ovo
23. 08. 2024. u 18:15
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.
29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (0)