PROTEST U TEL AVIVU: Sukob policije i demonstranata, najavljena nova okupljanja
TOKOM večerašnjeg protesta u Tel Avivu, gde okupljeni pozivaju izraelsku vladu da sklopi dogovor o taocima sa Hamasom, došlo je do sukoba policije i demonstranata, od kojih je dvoje uhapšeno, a sestra jednog taoca je povređena.
Foto: Shutterstock/Ilustracija
Demonstranti su takođe nakratko blokirali jedan auto-put, gde je došlo do verbalnog okršaja sa desničarskim aktivistima, a pojedini demonstranti su tvrdili da su desničari koristili biber-sprej protiv njih.
Porodice talaca pozvale su na još veće proteste sutra, optuživši Netanijahua da je napustio taoce, prenosi Tajms of Izrael.
- Netanijahu je napustio taoce. To je sada činjenica. Od sutra zemlja će drhtati. Pozivamo javnost da se pripremi. Država će stati - reklo je jedno udruženje porodica talaca.
BONUS VIDEO: PROTESTANTI U IZRAELU: Požar na ulicama Tel Aviva
Preporučujemo
"NE ZNAMO VIŠE GDE NAM JE KUĆA": Libanci očajni, novi napadi Izraela srušila čitava sela
31. 08. 2024. u 15:39
NAKON 21 SATA ZATIŠJA, AKTIVIRALE SE SIRENE: Raketni napad na sever Izraela
30. 08. 2024. u 22:13
SAD UVELE SANKCIJE IZRAELSKOM ZVANIČNIKU I NVO: Zbog nasilja i proterivanja Palestinaca
28. 08. 2024. u 20:47
IRANSKI KOMANDOSI PRONAŠLI PILOTA F-35: Zavarali trag Amerikancima i uhapsili ga
ISLAMSKA revolucionarna garda (IRGC) locirala je i privela pilota oborenog američkog lovca F-35 tokom operacije potrage, javlja iranska agencija Nur njuz.
03. 04. 2026. u 16:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
"SAMO JE PALA, KAO POKOŠENA" Strašna tragedija Miloša Bojanića, preminula je u 48. godini
OVAJ gubitak je ostavio neizbrisiv trag na njegovu porodicu...
03. 04. 2026. u 15:33
Komentari (0)