"UPRAVO TO ĆEMO UČINITI": Netanijahu u obraćanju od 10 sekundi nakon eksplozija u Libanu izneo važan stav
NAKON dvodnevnih masovnih eksplozija uređaja u Libanu koje su odnele na desetine života, premijer Izraela Benjamin Netanijahu objavio je zagonetni video u trajanju od 10 sekundi u kojem obećava da će evakuisane Izraelce vratiti njihovim domovima.
Foto: Amir Cohen/Pool Photo via AP
-"Već sam rekao da ćemo stanovnike severa bezbedno vratiti u njihove domove“, izjavio je on. „I to je upravo ono što ćemo učiniti.“
Netanijahu nije pominjao masovne eksplozije usmerene protiv Hezbolaha u Libanu u poslednja dva dana, a za koje se okrivljuje Izrael, preneo je „Tajms of Izrael“.
(Sputnjik)
BONUS VIDEO: RUSIJA LANSIRALA RAKETU - Pogledajte trenutak lansiranja
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Zašto ne treba govoriti "primi moje saučešće"? Otac Predrag otkriva: "Ne budite plitki"
"KADA izjavljujete saučešće ne budite plitki..."
29. 04. 2026. u 12:35
Komentari (0)