BEZBEDNOSTNI KABINET IZRAELA ODOBRIO NAPAD NA LIBAN? Netanijahu odmah organizovao sastanke sa ministrima

Ђорђе Грмуша
Đorđe Grmuša

30. 09. 2024. u 23:34

IZRAELSKI mediji nezvanično prenose da je bezbednosni kabinet večeras odobrio kopnenu fazu rata protiv Hezbolaha u Libanu!

БЕЗБЕДНОСТНИ КАБИНЕТ ИЗРАЕЛА ОДОБРИО НАПАД НА ЛИБАН? Нетанијаху одмах организовао састанке са министрима

Foto: Profimedia

Novinski sajt Inet izveštava da su tokom diskusije neki ministri osudili curenje informacija o operaciji od američkih zvaničnika pošto ih je Izrael obavestio.

Premijer Benjamin Netanjahu je prema pisanju portala Times of Israel posle sastanka bezbednosnog kabineta održao konsultacije sa najbližim saradnicima u svojoj kancelariji u vojnom štabu Kirja u Tel Avivu.

Podsetimo, vest o napadu Izraela prvi je objavio američki Stejt department koji je saopštio da izraelske snage gađaju infrastrukturu Hezbolaha u blizini granice.

Izraelske snage "trenutno sprovode" ograničene kopnene operacije na mete Hezbolaha unutar Libana, saopštile su SAD kasno u ponedeljak, usred snažnog granatiranja i tenkovske vatre duž granice između dve zemlje.

(Kurir/Tajms of Izrael)

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TRAMP UPUTIO PISMO ORBANU: Evo šta mu je poručio

TRAMP UPUTIO PISMO ORBANU: Evo šta mu je poručio

PREMIJER Mađarske Viktor Orban objavio je na društvenoj mreži Iks pismo koje je dobio od Donalda Trampa, u kojem predsednik Sjedinjenih Američkih Država ističe da su odnosi SAD i Mađarske jači nego ikada i da se zasnivaju na zajedničkim vrednostima.

09. 01. 2026. u 10:22

VODITELJKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice

VODITELjKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice

BLIZAK prijatelj i saradnik Čedomira Jovanovića, Aleksandar Kos, poslednjih meseci našao se u žiži interesovanja javnosti. O njegovom profesionalnom angažmanu, ali i privatnom životu, u poslednje vreme sve se češće spekuliše, dok je javnosti i dalje malo poznato čime se zapravo bavi i kakav je njegov put bio do pozicije na kojoj se danas nalazi.

09. 01. 2026. u 08:42

Komentari (0)

IMAM DOVOLJNO NOVCA DA NE MORAM DA PEVAM Olja Karleuša otkrila istinu o povlačenju sa estrade