NOVA OBJAVA KEJT MIDLTON PRIVUKLA VELIKU PAŽNJU JAVNOSTI: Princeza od Velsa fotografijom raznežila sve (FOTO)
BRITANSKA princeza Kejt Midlton pojavila se u Vindzoru posle dugo vremena gde je primila Liz Robojn (16) tinejdžerku koja boluje od retkog i agresivnog raka. Kada je ugledala devojčicu koja je tokom hemoterapije ostala bez kose, princeza od Velsa je snažno zagrlila.

FOTO: Tanjug/AP
Fotografija ovog susreta objavljena je na Instagram profilu princeze Kejt Midlton i princa Vilijama, a navodno je sam princ bio tvorac ovog kadra. Kako piše Dejli mejl, u pitanju je bio potpuno privatan poziv, a Liz je u palatu došla sa svojom porodicom kako bi razgovarala sa Kejt o svojoj borbi protiv raka. Susret princeze od Velsa i teško bolesne devojke bio je izuzetno emotivan.
Kako piše u opisu fotografije, Liz je talentovana devojka koja se bavi fotografijom, a njena kreativnost i snaga je isnpirisala princa i princezu. Oni su joj se zahvalili na tome što je svoju priču podelila sa njima. Liz je u Vindzor došla sa svojom porodicom koja je uživala u vremenu provednom sa Kejt i Vilijamom.
Britanska javnost je komentarisala ovu fotografiju, a svima je bilo drago što se Kejt Midlton tokom svoje borbe za izlečenje vratila kraljevskom dužnostima, kao i što pomaže mlade ljude koji vode svoje bitke od ove opake bolesti.
(Kurir)
BONUS VIDEO: MEDVED NA AUTOPUTU: Pogledajte kako desetine vozača prati životinju
Preporučujemo

PROCURILE NOVE INFORMACIJE: Evo kako napreduje lečenje i u kakvom je stanju kralj Čarls
25. 09. 2024. u 11:39

DžEJ DI VENS UDARIO NA ZELENSKOG: To što on radi je apsurdno
U INTERVJUU za internet portal UnHerd , američki potpredsednik Džej Di Vens nazvao je napade ukrajinskog predsednika Volodimira Zelenskog na SAD „neproduktivnom retorikom“ i „apsurdnim“.
15. 04. 2025. u 10:27

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

"SINA SMO SAHRANILI U NIKŠIĆU" Željko Samardžić o najvećoj životnoj tragediji: "To je bila tuga za sve nas"
PEVAČ progovorio o bolnoj temi.
15. 04. 2025. u 10:18
Komentari (0)