LUKAŠENKO ČESTITAO PUTINU ROĐENDAN: Minsk ceni stav Moskve usmeren na razvoj odnosa dve države
PREDSEDNIK Belorusije Aleksandar Lukašenko čestitao je ruskom kolegi Vladimiru Putinu rođendan i istakao da Minsk ceni stav Moskve usmeren na razvoj odnosa Rusije i Belorusije, prenosi pres-služba beloruskog lidera.

Foto: Profimedia
- Vaše duboko razumevanje istorijske misije Rusije i lična odgovornost za sudbinu naroda i otadžbine pouzdana garancija su jačanja njene državnosti i suvereniteta, jačanja društveno-ekonomskog potencijala i međunarodnog autoriteta - navodi se u čestitki.
Predsednik Rusije Vladimir Putin danas slavi 72. rođendan.
Preporučujemo

ĐENOVA OBLEPLjENA PUTINOVIM PLAKATIMA: Osvanula i poruka koji niko nije očekivao (FOTO)
06. 10. 2024. u 16:24

VELIKE REČI O RUSKOM PREDSEDNIKU: Putin je lider koji se drži svojih principa
06. 10. 2024. u 10:52

MONSTRUOZNO! Ovaj hoće da vlada Srbijom! Žene mu krive kad ih neko siluje ili prebije!
VUK Nektarijević, student blokader sa Mašinskog fakulteta u Beogradu, koji je tobož biciklom išao u Strazbur, ima u najmanju ruku problematične stavove.
20. 04. 2025. u 14:35

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

Halid Bešlić "težak" 13 miliona €, a živi od kirije - "uvalio" se u kredit
"SADA iznajmljujem sve i živim od kirije, tako je najbolje."
21. 04. 2025. u 18:56 >> 18:56
Komentari (0)