NETANJAHU POTVRDIO: Novi lider Hezbolaha je ubijen
IZRAELSKI premijer Benjamin Netanjahu potvrdio je da je Izrael ubio novog lidera Hezbolaha Hašema Safiedina, koji je bio meta vazdušnog napada u Bejrutu prošlog četvrtka. takođe je rekao da je Izrael ubio i njegovu zamenu, ne govoreći ko je to.

Foto: Profimedia
- Danas je Hezbolah slabiji nego ikada - rekao je izraelski premijer.
(Reuters)
BONUS VIDEO: RUSIJA LANSIRALA RAKETU - Pogledajte trenutak lansiranja
Preporučujemo

DžERUZALIM POST TVRDI: Izrael neće napasti iranske nuklearke, udariće na ovo
08. 10. 2024. u 19:36

DRŽAVLjANI SRBIJE EVAKUISANI IZ BEJRUTA: Uskoro stižu na beogradski aerodrom
08. 10. 2024. u 13:34

"DOBRO SMO UPOZNATI SA DOGAĐAJIMA U SRBIJI" Medvedev optužio Zapad za organizovanje protesta u drugim zemljama
ZAMENIK predsednika Saveta bezbednosti Rusije i predsednik stranke Jedinstvena Rusija Dmitrij Medvedev optužio je danas zapadne zemlje da organizuju proteste i mešaju se u izborne procese drugih zemalja da bi održale svoju dominaciju.
31. 07. 2025. u 17:01

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

SRPSKA SNAJA IZ ZAMBIJE Opisala svoj prelazak u pravoslavlje: "U početku, neke stvari bile su mi ČUDNE"
PATRICIJA Kaunda iz Zambije pre nekoliko godina zaljubila se u mladića iz Srbije, a zbog njega se doselila u našu zemlju, pa čak i promenila veru.
02. 08. 2025. u 11:32
Komentari (0)