PALESTINSKE VLASTI: Broj novinara koji su poginuli u izraelskim napadima dostigao 177
BROJ novinara koji su poginuli u izraelskim napadima dostigao je 177, saopštile su palestinske vlasti.
Foto: Printskrin
Izraelska vojska je više puta optužena da je ciljala medijske radnike tokom dosadašnjeg sukoba u Gazi.
Prošle nedelje, izraelske snage su ubile palestinskog novinara Hasana Hamada u vazdušnom napadu na njegovu kuću u izbegličkom kampu Džabalija na severu Gaze, nekoliko dana nakon što je rekao da ga je izraelski oficir upozorio da prestane da snima u Gazi, navodi Al Džazira.
BONUS VIDEO: Viktor Božić iz Rume cepa drva da pomogne bolesnima
Preporučujemo
PREKIDAJU DIPLOMATSKE ODNOSE SA IZRAELOM: Nazvali su vladu "neprijateljem čovečanstva"
14. 10. 2024. u 15:48 >> 16:11
RAT NA BLISKOM ISTOKU: Italijanske mirovne snage pronašle zapaljive uređaje;
14. 10. 2024. u 08:43 >> 19:36
DRAMATIČNA PORUKA AMERIKE EVROPSKIM DIPLOMATAMA: Rusko oružje zadaće konačan udarac Ukrajini
NAJVIŠI američki pregovarač za Ukrajinu upozorio je evropske diplomate da Rusija trenutno proizvodi rakete brže nego što ih koristi, stvarajući rastuće zalihe dalekometnog naoružanja koje bi, kako je rekao, mogle „zadavati konačni udarac“ Ukrajini.
27. 11. 2025. u 12:10
NAJVEĆA SILA EVROPE REAGOVALA NA TRAMPOV PLAN: "U principu podržavamo"
NEMAČKA vlada saopštila je da "u principu" podržava plan Sjedinjenih Američkih Država za okončanje rata u Ukrajini, ali da ostaje posvećena zaštiti ukrajinskog suvereniteta i obezbeđivanju bezbednosnih garancija za zemlju.
21. 11. 2025. u 12:37
OLIVERA SMENjENA: Novi urednik na RTS - muž poznate pevačice, dugo je na javnom servisu
NA TOJ poziciji u RTS-u je godinama unazad bila Olivera Kovačević.
26. 11. 2025. u 12:55
Komentari (0)