PUTIN PREDLOŽIO: Moskva spremna da pomogne u pregovorima Irana i Izraela
RUSKI predsednik Vladimir Putin izjavio je danas da je Moskva spremna da pomogne u pregovorima između Irana i Izraela, istakavši da bi taj proces bio težak, ali ostvariv.

Foto: Profimedia
-U kontaktu smo sa Izraelom, u kontaktu smo sa Iranom. Imamo prilično poverljive odnose. I veoma bismo voleli da se ova beskrajna razmena napada u jednom trenutku zaustavi. I da se pronađu takvi načini za rešavanje situacije koji bi zadovoljili obe strane, rekao je Putin novinarima.
On je naglasio da je kompromis ključ rešenja blistokistočnog konflikta, a da je Rusija spremna da se umeša ukoliko to obe strane žele, prenosi Tajms of Izrael.
-Ako ovo bude zatraženo, spremni smo da učinimo sve što je u našoj moći u kontaktu sa obe strane da pomognemo u pronalaženju ovih kompromisa, rekao je Putin.
(Tanjug)
BONUS VIDEO - RUSIJA LANSIRALA RAKETU: Pogledajte trenutak lansiranja

ČETIRI ZEMLjE EU ODBILE TRAMPOV PLAN: Neće da kupuju američko oružje za Ukrajinu!
ČETIRI evropske zemlje odbile su da učestvuju u projektu predsednika SAD Donalda Trampa o kupovini američkog oružja za Ukrajinu.
16. 07. 2025. u 14:12

BEBA IZ SRBIJE SE UGUŠILA NAOČIGLED RODITELjA: Nezapamćena tragedija na Halkidikiju
BEBA iz Srbije, stara svega 13 meseci, iznenada je izgubila život u jednom ugostiteljskom objektu na Halkidikiju. Kako navode grčki mediji, ova nezapamćena tragedija odigrala se pred očima detetovih roditelja.
16. 07. 2025. u 14:33

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (0)