NIKI HEJLI PRIZNALA: Tramp je već znao da ne želim da budem deo njegove administracije
BIVŠA potencijalna kandidatkinja Republikanske stranke za predsednika Sjedinjenih Američkih Država u SAD Niki Hejli rekla je, povodom izjave novoizabranog predsednika Donalda Trampa da je neće pozvati da se pridruži njegovoj administraciji, da je Tramp već znao da ona ne želi da ponovo radi sa njim i da je njegova objava uznemirila njenu porodicu.
Tanjug
Dodala je i da ju je Vitkof pitao šta želi, a da je ona odgovorila da ne želi ništa.
"Ali ne moram ja da budem površna, na kraju krajeva veoma mi je prijatno gde sam i zadovoljna sam onim što se dogodilo.
Istina je da znam igru koju je igrao. Ne moram da igram tu igru. Ali što je još važnije, moramo da gledam širu sliku. Vreme je da krenemo dalje", rekla je Hejli u svom podkastu "Niki Hejli lajv".
Preporučujemo
RAT NA BLISKOM ISTOKU: Bela kuća o crvenim linijama sa Iranom; Kalibaf: Iran imao dobre inicijative u pregovorima sa SAD
12. 04. 2026. u 07:30 >> 23:11
CNN OBJAVIO DA JE IRAN PROGLASIO VELIKU POBEDU, TRAMP POLUDEO Saopštenje je velika prevara, nadležni utvrđuju da li je počinjeno krivično delo
IRAN je saopštio da je ostvario veliku pobedu i primorao Sjedinjene Američke Države da prihvate njegov plan u 10 tačaka, navodi se u saopštenju Vrhovnog saveta za nacionalnu bezbednost Irana koje su preneli državni mediji, tvrdi CNN. Tramp je na obajvu CNN-a ekspresno reagovao i optužio ih za prevaru.
08. 04. 2026. u 02:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala
Na današnji dan, 11. aprila 2002. godine, na ulazu u zdanje Doma Narodne Skupštine Srbije (tadašnje Skupštine SRJ) u Beogradu, bivši ministar unutrašnjih poslova Srbije Vlajko Stojiljković izvršio je samoubistvo, neposredno nakon usvajanja Zakona o saradnji sa Haškim tribunalom. Preminuo je dva dana kasnije od posledica ranjavanja.
11. 04. 2026. u 21:30 >> 21:39
Komentari (0)