MIKATI: Pozivi za postizanje dogovora su u toku
PRIVREMENI libanski premijer Nadžib Mikati izjavio je da libanska vlada daje prioritet implementaciji Rezolucije Saveta bezbednosti UN-a 1701, bez ikakvih izmena.

Foto AP
Ta rezolucija, koja je okončala poslednji sukob između Hezbolaha i Izraela 2006. godine, nalaže da južni Liban mora da bude oslobođen od oružja koje ne pripada libanskoj državi.
- Pozivi za postizanje dogovora su u toku - napisao je Mikati na društvenoj mreži Iks.
Preporučujemo

LIBANSKI PREMIJER: Nadam se primirju između Izraela i Hezbolaha za nekoliko sati
30. 10. 2024. u 21:32

EKSPLOZIJE KOD SIRIJSKE PRESTONICE: Novi napad Izraela na predgrađe Damaska
15. 11. 2024. u 15:21

EKSKLUZIVNO - GENERAL PONOVO U SVOJOJ SRBIJI: Nebojša Pavković sleteo u Beograd (FOTO)
GENERAL Nebojša Pavković sleteo je u Srbiju.
28. 09. 2025. u 17:53

AMERIKANCI ODUŠEVLjENI VUČIĆEM! Pljušte komentari nakon gostovanja na Njuzmaksu: "Hoćemo ga kod Takera, divno je čuti ovog mudrog čoveka"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gostovao je sinoć na američkoj televiziji Njuzmaks, a njegovo gostovanje privuklo je veliku pažnju američke javnosti.
27. 09. 2025. u 11:29

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (0)