NOVA REAKCIJA IZ RUSIJE: Bajdenova odluka neće promeniti situaciju na frontu
DAVANjE dozvole Oružanim snagama Ukrajine da koriste rakete ATAKAMS u napadima na rusku teritoriju potpuno će uništiti odnose između Moskve i Vašingtona, tvrdi predsednik Državne dume Vjačeslav Volodin.
Foto: Profimedia
Prema njegovim rečima, odluka predsednika SAD Džoa Bajdena da dozvoli Ukrajini da udari raketama duboko na teritoriju Rusiju neće promeniti situaciju na frontu i pogoršaće budućnost Ukrajine.
- I to će potpuno uništiti rusko-američke odnose - naveo je Volodin na Telegramu.
Rusija će svakako odgovoriti na akcije Zapada, naglasio je Volodin, priznajući da vojska koristi sisteme naoružanja koji ranije nisu korišćeni tokom sukoba.
Preporučujemo
GRENEL HITNO REAGOVAO: Sada se sve promenilo, Bajden pokreće potpuno novi rat
17. 11. 2024. u 22:27
PUTINOVE CRNE SLUTNjE SE UPRAVO OBISTINILE: Počinje nova faza rata u Ukrajini
17. 11. 2024. u 22:29
ŠTA SE OVO DEŠAVA U BRISELU? EU ubeđuje Belgiju da prihvati plan koji bi razbesneo Rusiju, vode se razgovori van glavne sale samita
EVROPSKA komisija i Belgija trenutno vode intenzivne razgovore van glavne sale samita kako bi usaglasile najosetljivije delove plana Evropske unije za korišćenje 210 milijardi evra zamrznute ruske imovine u korist Ukrajine, reklo je za Politiko pet diplomata i zvaničnika EU upoznatih sa tokom pregovora.
18. 12. 2025. u 16:38
"SRBE SU RASTRGLI, RASTRGLI SU JEDAN NAROD" Putin žestoko udario po Evropi: Tamo nema civilizacije, samo degradacije!
ISPOSTAVILO se da na Zapadu nema nikakve civilizacije, već samo kontinuirana degradacija, izjavio je predsednik Rusije Vladimir Putin na proširenom kolegijumu Ministarstva odbrane Rusije.
17. 12. 2025. u 13:13
VIDITE SNIMAK - ŠUTIRAJU GA: Vujadin Savić napadnut u Beogradu - usred tržnog centra (VIDEO)
BIVŠI fudbaler Crvene zvezde navodno je napadnut u jednom tržnom centru u Beogradu.
18. 12. 2025. u 22:08
Komentari (0)