TRAMPOV SARADNIK STIŽE U RUMUNIJU: Kenedi Mlađi će se sastati sa Đorđeskuom

Novosti online

30. 11. 2024. u 18:33

ROBERT F. Kenedi Mlađi, koga je novoizabrani američki predsednik Donald Tramp predložio za ministra zdravlja u novoj administraciji, posetiće Rumuniju sledeće sedmice da bi se sastao sa Kalinom Đorđeskuom koji je pobedio u prvom krugu predsedničkih izbora u toj zemlji, javila je rumunska privatna televizija Realitatea.

ТРАМПОВ САРАДНИК СТИЖЕ У РУМУНИЈУ: Кенеди Млађи ће се састати са Ђорђескуом

Foto: EPA

Televizija je navela da će Kenedi Mlađi boraviti u poseti u Bukureštu da bi predstavio svoju knjigu o pandemiji korone, sa predgovorom koji je napisao Đorđesku, preneo je Rojters.

Televizija Realitatea je medijski partner skupa na kojem će učestvovati Đorđesku i Kenedi Mlađi, a televizijska debata biće emitovana 5. decembra.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLJESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.

14. 10. 2025. u 13:06

Komentari (0)

BRITANSKI GENERAL PRIZNAO: Ukrajina ne može da pobedi Rusiju