PRINC HARI I MEGAN MARKL IZVISILI? Kralj Čarls - Niste dobrodošli na moju Božićnu svečanost
PRINC Hari i Megan Markl neće se pridružiti ostatku kraljevske porodice za Božić ove godine jer navodno nisu pozvani na svečanosti. Kako je saopšteno, vojvoda i vojvotkinja od Saseksa nisu dobili pozivnicu za kraljevski Božić u Sandringemu, preneo je britanski list "Meil".
Foto: Tviter/Novosti Ilustracija
Očekuje se da će praznike provesti u Americi sa svojom decom Arčijem i Lilibet. Hari (40) i Megan (43) nisu proveli Božić sa kraljevskom porodicom u Velikoj Britaniji već šest godina. Oni nisu bili pozvani ni na Pozdrav bojama u junu ove godine za kraljev rođendan.
Prema pisanju magazina "Pipl", oni će ove godine ponovo provesti praznike u Americi. Megan i Hari su se pridružili kraljevskoj porodici na godišnjoj božićnoj službi u Sandringemu dve godine - 2018. i 2019, pre nego što su objavili da se sele u Ameriku.
Princ Vilijam, Kejt i njihovo troje dece, princ Džordž, princeza Šarlot i princ Luis, treba da provedu Božić u Sandringemu.
Kako su izvori kazali za list, britanski kralj Čarls, koji se trenutno nalazi u Sandringemu, oduševljen je što će cela porodica biti zajedno za praznike, a navodno on sam nadgleda planiranje proslava.
Prema navodima insajdera, kralj Čarls je već "prihvatio božićni duh". Osoblje koje ga je videlo ove nedelje, primetilo je da je izgledao srećno i zdravo, naveo je on.
(Tanjug)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
ŠTA JE OVO LjUDI? Demonstranti na protestu u Gruziji napravili totalni haos (VIDEO)
01. 12. 2024. u 15:57
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RUSKA VOJSKA ZATVARA OBRUČ OKO KRASNOG LIMANA: Ukrajincima ostala samo dva-tri kanala snabdevanja
RUSKI operateri bespilotnih letelica uništavaju preostale kanale snabdevanja Oružanih snaga Ukrajine u Krasnom Limanu, izjavio je komandir posade izviđačkog drona 25. kombinovane armije grupe trupa „Zapad“, poznat pod kodnim imenom „Morjak“.
15. 07. 2026. u 16:04
NOVI JEZIV SNIMAK DRAME U AVIONU: Supruga drži Srbina da ne ispadne iz aviona (VIDEO)
NA letu iz Soluna za Mihnen prošlog petka dogodio se incident kada je tokom leta pukao prozor aviona, a onda je došlo do dekompresije kabine.
14. 07. 2026. u 17:57
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)