BIVŠI IZRALESKI MINISTAR UPUTIO ŽESTOKU PRETNJU TEHERANU: ''Izrael mora direktno da cilja na Iran''
IZRAEL mora direktno da cilja na Iran kao odgovor na napade iranskih zastupnika, izjavio je danas izraelski poslanik i bivši ministar bez portfelja Beni Ganc.
Foto: Piksabej
Ganc je rekao novinarima da "se rešenje za zaustavljanje napada nalazi u Teheranu", preneo je Tajms of Izrael.
Pozvao je na sveobuhvatan dogovor sa palestinskom militantnom grupom Hamas koji bi uključivao oslobađanje svih talaca koje drži ta grupa u Pojasu Gaze.
Ganc je takođe rekao da bi Izrael morao da iskoristi sadašnju situaciju da, kako je naveo, "smeni Hamasovu vladu" u Pojasu Gaze, kao i da Hamas neće nestati preko noći, zbog čega će, kako je rekao, izraelska vojska nastaviti da deluje u Gazi u budućnosti.
BONUS VIDEO: OKRŠAJ U CRVENOM MORU: Huti napali tanker sa naftom
POKOLj RUSA KOD POKROVSKA, OBJAVLjENI SNIMCI: Krenuli u napad pod okriljem magle, poginulo oko 90 vojnika (VIDEO)
UKRAJINSKE snage odbile su velike ruske napade u jednom danu u pravcu Pokrovska, u Donjeckoj oblasti, usmrtivši oko 90 ruskih vojnika, javlja Kijev post.
01. 02. 2026. u 16:56
"ANUŠKA JE VEĆ PROLILA ULjE..." Medvedev: Zelenski je osuđen na propast
ŠEF kijevskog režima Vladimir Zelenski je osuđen na propast, izjavio je zamenik predsednika Saveta bezbednosti Ruske Federacije Dmitrij Medvedev medijima.
01. 02. 2026. u 14:56
"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
01. 02. 2026. u 09:13
Komentari (0)