SADA JE I ZVANIČNO: Američki kongres sertifikovao pobedu Donalda Trampa
AMERIČKI Kongres danas je zvanično sertifikovao pobedu Donalda Trampa na predsedničkim izborima održanim 5. novembra 2024. godine.

Foto Tanjug/AP/Matt Rourke
Objavu da je Trampova pobeda i zvanično potvrđena pročitala je potpredsednica SAD Kamala Haris, Trampova protivkandidatkinja na predsedničkim izborima.
Čitanje broja elektorskih glasova prošlo je "glatko i bez primedbi", preneo je CNN.
Trampov drugi mandat u Beloj kući počeće nakon što bude inaugurisan 20. januara.
Njegov prvi mandat trajao je od 2017. do 2021. godine.
(Tanjug)
BONUS VIDEO - PIJAN VOZIO 200 NA SAT PO SURČINU: Presretači zaustavili džip kanadskih tablica

NEVEROVATNA GREŠKA RUSIJE Zelenski: Moskva poslala Ukrajini tela 20 ruskih vojnika prilikom repatrijacije
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski izjavio je danas da se prilikom repatrijacije tela poginulih vojnika ispostavilo da su 20 onih koje je Rusija vratila kao ukrajinske poginule vojnike, u stvari bili ruski vojnici, a da je jedan bio strani plaćenik.
21. 06. 2025. u 15:10

MUP IZDAO HITNO UPOZORENjE ZA GRAĐANE SRBIJE: Odmah pozovite ovaj broj
SEKTOR za vanredne situacije MUP apeluje na građane da budu savesni pri upotrebi otvorenog plamena i, ako primete požar, da odmah pozovu vatrogasno-spasilačku jedinicu na broj telefona 193.
21. 06. 2025. u 15:40

INCEST UNIŠTIO PORODICU: Glumici brat krstio ćerku, a ona ga zavela i rodila mu sina
SLAVNA glumica Greta Skaki u jednom momentu je bila tema svih medija, nakon što je obelodalila da je u romansi sa svojim bratom od tetke Karlom Montegacom. Ova romansa razorila je njenu porodicu, a njih dvoje su se u jednom momentu čak i zakleli na večnu ljubav.
21. 06. 2025. u 10:39
Komentari (0)