TRAMPOV ČOVEK SE OGLASIO O KRAJU RATA U UKRAJINI "Obe strane moraju da dobiju nešto"
AMERIČKI senator Marko Rubio, kandidat novoizabranog predsednika Donalda Trampa za državnog sekretara SAD, rekao je da će i Rusija i Ukrajina morati da učine ustupke kako bi okončale rat u Ukrajini.
Foto: Tanjug AP
- Biće to težak posao - rekao je Rubio na saslušanju pred Odborom za spoljne poslove Senata.
Naglasio je da se nada da bi mogao da se postigne prekid vatre, ali da obe strane moraju da dobiju nešto da bi do toga došlo.
(Alo)
BONUS VIDEO:
RUSI POKAZALI SNIMAK: Dron kamikaza uništio haubicu francuske proizvodnje
Preporučujemo
RUSKI ZVANIČNIK OTKRIO: Ovo bi moglo biti mesto potencijalnog sastanka Putina i Trampa
15. 01. 2025. u 12:23
IDEJA ZA „UBISTVO U ORIJENT EKSPRESU “ ROĐENA U SRBIJI: 50 godina od smrti Agate Kristi - "kraljice zločina"
KADA je Agata Kristi dvadesetih godina prošlog veka sela u legendarni Orijent ekspres, nije mogla ni da sluti da će joj upravo taj voz, njegovi putnici i predeli kroz koje je prolazio, podariti jednu od najslavnijih priča u istoriji književnosti.
21. 01. 2026. u 16:48
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
MIRA ADANjA POLAK PRODALA SVU IMOVINU Nije ostalo ništa: "Sve što je moglo da se proda, prodala sam..."
PRIVATNOST nikada nije delila sa širokim auditorijumom...
20. 01. 2026. u 09:05
Komentari (0)