UKRAJINCI NAPALI DRONOVIMA TVERSKU OBLAST: Pogođeno centralno skladište Ministarstva odbrane Rusije
UKRAJINSKE bespilotne letelice su napale tokom noći skladište Glavne raketno-artiljerijske uprave Ministarstva odbrane Rusije (GRAU) u selu Oktjabrsk u Tverskoj oblasti, objavio je ruski nezavisni portal Astra na Telegram kanalu.

Foto: Shutterstock
Prema rečima guvernera Tverske oblasti Igora Rudenija, najmanje 29 dronova napalo je region noćas. Kako Astra napominje, više od 20 dronova pogodilo je skladište municije 23. arsenala GRAU, kao i susednu vojnu jedinicu u selu Oktjabrske opštinskog okruga Toropec.
U trenutku napada u skladištu nije bilo municije, ali je samo skladište oštećeno. Oštećena su i tri objekta vojne jedinice.
(Tanjug)
Preporučujemo


AMERIČKE SANKCIJE UZELE MAHA: Dve sile obustavljaju kupovinu ruske nafte
29. 01. 2025. u 11:32

NIJE NI KUPILA KARTU, NA PLAŽI JOJ PONUDILI BESPLATNU VOŽNjU: Novi detalji tragične smrti Novosađanke u Budvi
TINEJDžERKA je, kako kaže njen blizak prijatelj, bila devojka puna života, imala je mnogo planova za budućnost, a tek je imala 19 godina, i ceo život je bio pred njom, a sada je čitava njena porodica zavijena u crno.
30. 05. 2025. u 14:42

UKRAJINA IZVELA JEDAN OD NAJVEĆIH NAPADA NA RUSIJU: Aerodromi u Moskvi zatvoreni, uništena važna fabrika (VIDEO)
UKRAJINA je tokom noći izvela jedan od najvećih napada dronovima od početka rata, gađajući više ciljeva na teritoriji Rusije. Zbog napada su moskovski aerodromi bili primorani da privremeno obustave rad, što je izazvalo haos u vazdušnom saobraćaju.
28. 05. 2025. u 09:45

POSTOJI DRUGI SNIMAK Koji je uzrok ponašanja devojke stradale u Budvi? Psiholog objašnjava: "Ekstremni strah i fokus da se pobegne"
"ZA TEZU da je beg iz situacije opasne sa suženom svešću više goovri o tome da se radi o ekstremnogm strahu koji može da se protumači kao panika. Ako nije dolazila u takve situacije ne možemo znati da li je sklona tome ako ne zna da li ima napad panike."
30. 05. 2025. u 13:33 >> 13:33
Komentari (0)