NAJMANJE DVOJE POGINULIH U PADU AVIONA: Dramatične scene u DŽordžiji, pokrenuta hitna istraga

NAJMANjE dve osobe su poginule u padu malog aviona nedugo nakon poletanja sa aerodroma Kovington u Džordžiji, saopštila je policija.

НАЈМАЊЕ ДВОЈЕ ПОГИНУЛИХ У ПАДУ АВИОНА: Драматичне сцене у Џорџији, покренута хитна истрага

Foto: Profimedia

Prema izveštaju Federalne uprave za avijaciju (FAA), kontrola leta je izgubila kontakt sa avionom "Rockwell Commander" ubrzo nakon njegovog poletanja u 23.00 po lokalnom vremenu u subotu. Policija u Kovingtonu primila je poziv od FAA u 23.21, nakon čega su službenici izašli na teren.

"Policajci su locirali olupinu aviona u šumskom području severno od piste. Dve osobe su pronađene u letelici i proglašene mrtvima na licu mesta", navodi se u saopštenju policije.

Istraga o uzroku nesreće je u toku, a nadležni organi, uključujući FAA i Nacionalni odbor za bezbednost saobraćaja (NTSB), nastavljaju sa prikupljanjem podataka.

(Dailymail)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

Konkurs je otvoren: ko zakasni – ostaje bez šanse za ROMA Company subvencije