POZNATI NOVINAR UPOZORAVA: EU i Ukrajina osuđene na neuspeh u konfrontaciji sa Rusijom bez SAD
EU i Ukrajina osuđene su na neuspeh u konfrontaciji sa Rusijom bez vojne i ekonomske pomoći SAD, rekao je irski novinar Čej Bouz na društvenoj mreži X.

Foto: Printskrin RT
- EU i Ukrajina ne učestvuju u mirovnim pregovorima u Saudijskoj Arabiji iz jednostavnog razloga. Nijedna strana nije zainteresovana za mir. I obe potpuno zavise od američke vojne i finansijske podrške, bez koje će brzo saznati pravu cenu rata sa Rusijom - napisao je on.
U utorak su u Rijadu vođeni pregovori između delegacija Rusije i Sjedinjenih Država. Moskva i Vašington razgovarali su o bilateralnim odnosima, rešavanju situacije u Ukrajini i pripremama za sastanak lidera dve zemlje.
Preporučujemo

MOŽE LI NATO PROTIV RUSIJE I/ILI KINE? Novinar postavio ključno geostrateško pitanje
08. 02. 2025. u 00:40

EVO ŠTA SU RUSIJA I SAD DOGOVORILE U RIJADU: Zvanične informacije nakon sastanka (VIDEO)
18. 02. 2025. u 15:19

AMERIČKI VOJNICI PRONAĐENI MRTVI NA GRANICI SA BELORUSIJOM: Nestali tokom vežbe, uzbuna u NATO
ČETIRI američka vojnika koja su nestala tokom NATO vežbi u Litvaniji su poginula, javio je portal LRT (Litvanska radio-televizija), pozivajući se na izvore.
26. 03. 2025. u 17:16

RODITELjI POGINULE DECE FORMIRALI ŽIVI ŠTIT: Ne dozvoljavaju da se tela odnesu na obdukciju
RODITELjI koji su u požaru izgubili svoju decu u diskoteci "Puls" u Kočanima ne dozvoljavaju da se tela nastradalih odnesu na dodatnu obdukciju u Skoplje, tražeći da im se odmah predaju kako bi pripremili sahrane, javlja Plusinfo.
16. 03. 2025. u 19:40

UMRO ROĐENI BRAT VIKI MILjKOVIĆ: Bolest ga odnela u 47. godini, tragedija u porodici pevačice
NAKON kraće bolesti preminuo je rođeni brat Viki Miljković Vladica Miljković u 47. godini.
28. 03. 2025. u 11:35
Komentari (0)